į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Iš propagandos frontų

Teismas atskleidė, kaip „Lietuvos ryto“ žurnalistė kuria sensacingus „interviu“

plačiau
 
Susirinkimas dėl referendumo

Šių metų birželio 15d. Kaune įvyko refrendumo iniciatyvinės grupės susitikimas. Viešiname 10–ies minučių filmuotą medžiagą, pristatantį susirinkimo diskusijas, klausimus ir numatomus veiksmus.

plačiau
 
Turistams skirtas stendas traukia ir svėdasiškių dėmesį

Ant kultūros namų sienos pasirodęs stendas su lankytinomis Svėdasų krašto vietovėmis pirmiausia patraukė pačių svėdasiškių dėmesį. Jie apžiūrinėja nuotraukas, nagrinėja schemą, aptarinėja ją.

plačiau
 
Apie turizmą kitu kampu

Taip galima būtų apibūdinti Kultūros specialybės bakalaurantės A.Širvinskienės baigiamąjį darbą, kuriame į kultūrinių paslaugų plėtrą žvelgima per verslo kriterijų prizmę. Pateikiame fragmentą iš įvadinės darbo dalies.

plačiau
 
Pseudo tolerancijos pasekmės peržengė bet kokias ribas

 Nuolatinis bandymas iškraipyti ir pakeisti Žmogaus prigimtį bei įgimtas teises, dangstantis pseudo tolerancijos sąvoka, negali būti toleruojamas. Norėtųsi tikėti, kad Lietuvos politikų tarpe dar yra sugebančių suvokti, jog tai, kas prieštarauja Žmogaus prigimčiai veda į Žmogaus, Šeimos, Tautos ir Valstybės pražūtį. 

plačiau
 
Visų galų meistras ir išradėjas

Tai pasakojimas apie kūrybingą kaimietį, mokantį palengvinti savo buitį... Kas žinote panašių žmonių mūsų krašte?

plačiau
 
Mes, svėdasiškiai, tikrai turime kuo didžiuotis

- sako Jūratė Gliaudelytė.  Jūratė įsigijo turizmo ir laisvalaikio vadybos specialybę, yra paruošusi keletą lankstinukų apie Svėdasų kraštą bei išsamų apžvalginės ekskursijos maršrutą po Svėdasus ir jų apylinkes. Aprašymus ji padovanojo Svėdasų bibliotekai. Jau pernai vasarą jais domėjosi tiek vietiniai, tiek miestelio svečiai. Pasirodo, mes taip mažai žinome apie savo kraštą... 

plačiau
 
Kur link einame

Latvijos prezidentas Andris Bėrzinis pareiškė : "Vaikydamasi ES direktyvų vykdymo, Latvija gali neišlikti kaip nepriklausoma valstybė". 

Tai pirmas ir kol kas vienintelis ES valstybės vadovas, po D.Camerono pasakytos kalbos, išdrysęs įvardinti grėsmę, kylančią ir mums, dėl Briuselio vykdomos politikos.
plačiau
 
Atsibusk, Lietuvi!

Jėzus kadaise pasakė: jūs girdėti girdėsite, bet nesuprasite, žiūrėti žiūrėsite, bet nematysite.
Pranašystės pildosi, pasaulis kraustosi iš proto.
Sakoma, kai sadomija sirgs 2/3 gyventoju, prasidės apokalipsė. Kai kada atrodo, kad ji jau prasidėjo, pasaulis kraustosi iš proto...
Visuotinė sodomija - tai visų gyvenimo sričių iškreipimas ir žmogiškojo paveikslo praradimas. Labiausiai šis iškrypimas pasireiškia praradus sugebėjimą skirti gėrį nuo blogio ir to pasekmė yra visuotinis akivaizdus ir nepakeliamas neteisingumas.

plačiau
 
Paroda

 

Nuo birželio 4 d.

Svėdasų bibliotekos Meno galerijoje

Irinos Gudelienės

tapybos darbų paroda


Kviečiame apsilankyti
 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  18   19   20   21   22   23   24   30  40  50  sekantis  >>