į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Skaitytojo replika. Į šventę - su naktipuodžiu?

Paskambinęs vienas skaitytojas labai emocingai pažėrė krūvą įspūdžių iš Kovo 11-osios dienos paminėjimo. Tiesa, juose - toli gražu ne šventinės nuotaikos... 

 

plačiau
 
Jau pats laikas atsimerkti

Tai ne gatavi receptai, o jaunų žmonių, kurie norėtų padėti Lietuvai, idėjos. Pasiklausykime jų...

plačiau
 
Ekspertai.eu: Bukas ir intensyvus rezonansinės bylos eskalavimas tikrai nėra atsitiktinis dalykas

Pabandykime mintyse sugretinti datas ir įvykius. Gegužės 17d. - Garliavos šturmas ir VAE prastūmimo projektas. Po to - N.Venckienės imunitetas - vėl VAE prastūmimo klausimai. Kai tik reikia ką nešvaraus prastumti - tąso Venckienę arba kokį kitą jautrų visuomenei klausimą. 
Sekame toliau. Ūkio bankas - triukšmas dėl gimdymo namuose. Skalūnai... - išsekusi mergaitė iš globos namų. Būtent dabar ištraukė, nors ji jau seniai juk tokios būklės, ne staiga tas pasidarė. Ir t.t..... Taigi, kiekviena dėmesį pritraukianti informacija žiniasklaidoje neatsiranda atsitiktinai. Juk kovo 19-tąją turi būti paskelbtas konkurso skalūninių dujų žvalgybai nugalėtojas.  Ir tai turės būti  "Ševronas"...

plačiau
 
Dėmesio! Lietuvos išpardavimas jau prasideda!

„Respublika“ gavo duomenų, kad bendrovė „Agrowill group“ kovo pradžioje pardavė 2 tūkst. hektarų Lietuvos žemės ūkio paskirties žemės švedų kapitalo įmonei. Iki kitų metų gegužės dar galioja draudimas pardavinėti žemę užsieniečiams.

plačiau
 
Kovo 16-oji - KNYGNEŠIO DIENA

Ši diena skirta knygnešiams, platinusiems Rusijos draudžiamą lietuvišką spaudą Lietuvoje, pagerbti. Pasirinkta Jurgio Bielinio, žymiausio Lietuvos knygnešio, gimimo diena. Po 1863–1864 metų anticarinio sukilimo rusų valdžia, siekdama nutautinti lietuvius, uždraudė leisti ir platinti knygas lietuvių kalba.

2013-03-15        20:46

plačiau
 
Valdžia prieš liaudį turi paruošusi ir specialią patranką

Per Nepriklausomybės atkūrimo dieną prieš eisenos dalyvius buvo pasitelkta ne tik raitoji  policija, bet ir ypatinga ginkluotė – akustinė patranka, ultragarsinis ginklas, realiai galintis sužaloti žmogų. Šis ginklas iki šiol Lietuvoje neišbandytas. Koks yra akustinės patrankos poveikis, kol kas galima sužinoti tik virtualiai, pasiklausius įrašo.

plačiau
 
Paroda Svėdasų bibliotekoje

 

Svėdasų bibliotekos Meno galerijoje atidaryta fotografijų paroda
„ANYKŠČIŲ KRAŠTO KRYŽDIRBYSTĖ:
ANDRIONIŠKIO IR SVĖDASŲ SENIŪNIJOS“

plačiau
 
A.Patackas. Lietuva – Lietuvos vaikams (nuotraukos)

Neoficialiomis žiniomis, policijos vadai Kovo 11-tąjai buvo paruošę 3 planus. Iki pat pasku- tinės minutės neaišku buvo kurį bus liepta vykdyti. Tik paaiškėjus, kad į Katedros aikštę susirinko ne būrelis tautiečių, o milžiniška minia – buvo atšauktas planas „bananų balius“.

plačiau
 
Gera proga pareikšti Europai savo nuomonę

Europos Komisija vykdo ES piliečių apklausą skalūnų dujų klausimu.
Apklausoje sudalyvauti gali visi, užpildę savo anketinius duomenis.
Klausimai įvairiapusiški ir nereikalaujantys spec. išsilavinimo.
Galima atsakinėti lietuvių kalba.
Siūlome kuo plačiau skleisti žinią draugams ir pažįstamiems apie šią galimybę - tai gali tiesiogiai formuoti Europos Komisijos sprendimą.

plačiau
 
Seimo nariui svarbus ir jūsų požiūris

 

Besilankydamas Svėdasuose Seimo narys Ričardas SARGŪNAS nemažai kalbėjo apie Lietuvoje numatomą įgyvendinti  ekologiniu požiūriu pakankamai rizikingą skalūninių dujų gavybos projektą. Dabar Seimo narys nori sužinoti ir platesnę pačių gyventojų nuomonę. Jo asmeniniame tinklapyje galima atsakyti į apklausos anketą dėl skalūninių dujų. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  50  sekantis  >>