į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Lietuvą išgelbės darbas

Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos vadovas, mokslinis agronomas, buvęs mokytojas Vytautas ŠLIKAS, per Vaižgantines tradiciškai apdalinantis šventės organizatorius naminės duonos kepalais, dabar dalinasi savo mintimis "Respublikoje"... 

plačiau
 
Pamąstymai Valstybės dieną

Nuolat reik būt budriems, nes keičiasi kariaunos ir ginklai. 

Dabar kovojama žiniasklaida, o okupaciją subtiliai vykdo informacija. Nebūkime akli, o būkime atidūs. Nepasikliaukime vien laikraščiais ar televizija, ar nuomonėmis įžymių žmonių. Visur kas žingsnį patys pamąstykime. Pamąstykime atidžiai, neleiskime to padaryt už mus kitiems.

plačiau
 
Įdomi kelionė dviračiais

Mūsų kraštietė Jūratė Gliaudelytė, paruošusi lankstinukus ir apžvalginę ekskursiją po Svėdasus, dabar kviečia į įdomią kelionę dviračiais aplink Lietuvą. Prisijungti prie grupės galima bet kurioje kelio atkarpoje. Maršrutas eina ir per mūsų miestelį...

plačiau
 
Darbo yra, bet...

Lietuvoje viskas sutvarkyta taip, kad bedarbis “pašalpinis” geriau tokiu ir liktų, o normaliai dirbantis, uždirbantis, draustas, turintis iš ko gyventi ir pašalpų neprašantis pilietis gali dar ir papildoma veikla užsiimti, pajamų gauti, susimokėti sąlyginai nedaug mokesčių ir dar geriau gyventi? 

plačiau
 
Kermošius: seniau ir dabar

Kur dingo senųjų kermošių šurmulys...

plačiau
 
Mažai žinomi istoriniai įvykiai

Mini dokumentika apie 1941 metų sukilimą Lietuvoje ir šių dienų požiūrį į jį.

plačiau
 
Valstybės dienai artėjant

Kas yra tauta? Tauta – tai žmonės. Vadinasi, tu ir aš. Mes. Ir visgi vien to nepakanka. Žmones turi kažkas sieti. Kas sieja žmones, besivadinančius vienos tautos vaikais? Apie tai – šiame straipsnyje.

plačiau
 
Kam kiaulytės mielos...

Nors mūsų kiaulių kompleksas tolokai nuo miestelio, tačiau sugeba suteikti mūsų kurortinei-turistinei vietovei specifinį kaimišką aromatą. Ypač kai padvelkia pietys...

Kalbos apie komlekso išplėtimą nutilo, bet ar tai ne tyla prieš audrą.

Seimas ką tik panaikino sanitarines apsaugos zonas ir poveikio aplinkai įvertinimą gyvulių fermoms iki 300 sutartinių gyvulių. Tai reiškia, kad už bet kurio gyventojo tvoros dabar gali laisvai atsirasti ferma su 3000 kiaulių, 500 karvių, 42 000 vištų ir pan. Dėl kvapų gyventojai skųstis galės kiek norės, bet nieko nepeš, nes kvapų laboratorijos Lietuvoje dar nėra.

 

plačiau
 
Daujočiai internete

Renata Laucytė f/b tinkle sukūrė grupę, į kurią kviečia burtis visus Daujočių pradinio ugdymo skyrių baigusius mokinius. Renata norėtų suorganizuoti buvusių moksleivių susitikimą.

 
 
Trumpiausią naktį...

Pasivaikščiojimas su fotoaparatu po Svėdasų miestelį Joninių vakarą...

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  sekantis  >>