į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Į Svėdasus atvyksta lėlių vežimo teatras

Liepos 14 dieną 20 val. aikštelėje prie kultūros namų bus rodomas naujas spektaklis "Meduolių trobelė". Tai nebe pirmas šios trupės vizitas į mūsų miestelį. Miela ir tai, kad joje vaidina svėdasiškis aktorius Vidmantas PILKAUSKAS...

Beje, prieš atvykstant įmiestelį, šis keliaujantis teatras užsuks į Aulelius, kur 15 val. rodys spektaklį vaikų globos namų kieme. 

plačiau
 
Rinksime seniūnaičius

Anykščių rajono savivaldybė jau patvirtino Anykščių rajono seniūnijų bendruomenės atstovų, vadinamų seniūnaičiais, rinkimo grafiką. Svėdasuose šie rinkimai numatomi rugsėjo pabaigoje. Pats laikas apgalvoti siūlytinus kandidatus.

plačiau
 
Naujasis "Šilelio" redaktorius

Mieli „Šilelio“ skaitytojai,

prisistatau Jums, kaip naujas šio laikraščio redaktorius. Susipažinkime, nors gal mane ir pažįstate, nes jau daugiau nei tris dešimtmečius gyvenu Anykščiuose, myliu šį kraštą ir jo žmones.

Ateidamas į šias pareigas, galvojau, kad noriu rašyti tik apie grožį ir apie gėrį, kurio taip maža Lietuvos spaudoje. Deja, bet pirmas mano reportažas bus apie apgautą aklą berniuką, kuriam paaukotus pinigus pradangino lėšas rinkęs fondas.

plačiau
 
Keičiasi laikraščio „Šilelis“ redaktoriai

Laikraščio „Šilelis“ redaktorės darbą palieka Audronė Pajarskienė.

Daugiau nei penkerius metus „Šileliui“ vadovavusi A. Pajarskienė laimėjo karjeros valstybės tarnybos konkursą ir dirbs Anykščių rajono savivaldybės Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigose.

plačiau
 
V.Radžvilas: Einame per istoriją kaip per minų lauką

"Tokia pat įnirtinga kaip sovietmečiu kova su dirbtinai pučiamu nacionalizmo baubu valdantiesiems yra svarbiausias būdas nukreipti visuomenės dėmesį nuo jų rankomis vykdomo tautos ekonominio ir socialinio naikinimo ir ideologiškai pateisinti šią nusikalstamą politiką. Būtent europinės „integracijos“ ir „europeizacijos“ šūkiais dangstoma antitautinė isterija yra aiškiausias požymis ir įrodymas, kad sugrįžome į nelaisvės – priešsąjūdinius – laikus."

plačiau
 
Žygis dviračiais

Svėdasiškė turizmo specialistė Jūratė Gliaudelytė patikslina jau skelbtą informaciją apie žygį dviračiais aplink Lietuvą ir kviečia registruotis.

plačiau
 
Talka: prieš ir po...

plačiau
 
Lietuva, Tėvyne mūsų...

Svėdasiškiai eilinį kartą rinkosi prie paminklo laisvės kovotojams giedoti Lietuvos Himno...

2013-07-06       21:43

plačiau
 
Talka

 
 
Mažas, bet esminis skirtumas

Šiandien daugelis ruošiasi giedoti Tautinę giesmę, o kokią Tautinės giesmės versiją giedosite Jūs. Originalią-pirminę, ar jūs giedosite liberalų primestą "kičinę" versiją... 

Originalioje versijoje, kurią sukūrė Vincas Kudirka parašyta:

 

Tegul saulė Lietuvos
Tamsumas prašalina,
Ir šviesa, ir tiesa
Mūs žingsnius telydi.

 

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  16   17   18   19   20   21   22   30  40  50  sekantis  >>