į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Svėdasiškių kultūros židinys sulaukė savojo atgimimo

Paskutiniosios lapkričio dienos pavakarę į Svėdasų kultūros namus gausiai rinkosi svėdasiškiai, sulaukta ir daugybės svečių. Visi susibūrė ir šurmuliavo erdviame vestibiulyje, laukdami iškilmingos akimirkos, kuomet bus perkirpta simbolinė juostelė ir atsivers durys į išgražė- jusius, atjaunėjusius kultūros namus.

2012-12-03       23:45

plačiau
 
Draugai iš Rokiškio kviečia į nemokamą koncertą


 

plačiau
 
Ar kitais metais skanausime šaltalankio

Šaltalankis - labai vertinga uoga. Šiais metais jis puikiai užderėjo. Dabar, praėjus pirmajam šaltukui, bene geriausias laikas prisirinkti jo sultims. Deja, ne tik šiais metais, bet ir ateityje svėdasiškiams šaltalan- kiu mėgautis neteks. Arčiausiai miestelio esančios šių krūmų plantacijos nusiaubtos su kirviais ir pjūklais. 

Ši bėda atkeliavo pradėjus supirkinėti šaltalankio uogas su šakelėmis. Anykščių gamtosaugininkai sako žinantys problemą, bet neturintys fizinių pajėgumų jai kontroliuoti. Esą, patys gyventojai tegu stebi supirkėjus ir uogautojus. Pagal gautus signalus jie atvažiuosiantys. 

2012-12-02         11:22

plačiau
 
Šių metų Anykščių kultūros premijos laureatas - mūsų kraštietis

Šiais metais Teresės Mikeliūnaitės Anykščių kultūros premijos laureatu tapo mokslininkas bibliografas ir kraštotyrininkas Osvaldas JANONIS.  Nedaug kas yra girdėjęs, kad šis mokslo aplinkoje gerai žinomas žmogus yra gimęs mūsų seniūnijos Netikiškių kaime ir mokęsis šio kaimo pradinėje mokykloje. Tiesa, paskutiniu metu mokslininkas daugiau pažįstamas surdegiečiams, nes apie šį miestuką yra parašęs net dvi istorines knygas.

2012-11-30        19:59

plačiau
 
Pabaigtuvių "daigeliai"

O jie išlenda tai vienur, tai kitur.  Apie vieną tokį projektuotojų neapsi- žiūrėjimą bene pirmieji pranešė vaikai. Nuvykus į vietą paaiškėjo, kad jaunimas iš tikro teisus. Suoliukų išdėstymas vidiniame kultūros namų kiemelyje pakankamai nelogiškas.

1012-11-29        20:21

plačiau
 
Pakvietė skaitytojus į garsų terapijos seansą

 

Biliotekos lankytojai vis dažniau skaito saviugdai skirtas knygas, nori pažinti save, pabūti drauge, pasikalbėti. Literatūriniai renginiai, įvairūs susitikimai labai gražu, gera, bet lyg ir kažko trūko. Susidomėjome meno ir garso terapijomis. Norėjosi naujų potyrių, kažko dar nepažinto...

2012-11-29       21:26 

plačiau
 
Kodėl Svėdasuose tokie šilti orai

Priežastys gali būti daug paprastesnės nei globaliniai reiškiniai: Svėda- sų  katilinės kūrikai pleškina negailėdami kuro, todėl gyventojai tiesiog priversti laikyti atvirus langus ir šildyti orą gatvėje...

2012-11-29     10:11

plačiau
 
Kultūros namai jau kviečia į pabaigtuves

 

Visą vasarą vykęs kultūros namų remontas ir jų aplinkos tvarkymo darbai jau baigėsi. Lapkričio 30 dieną 16 val. kultūros darbuotojai kviečia visus į atjaunėjusio kultūros centro atidarymą.

Šventinę nuotaiką dovanos Anykščių KC kapela "GRIEŽA".

2012-11-22      16:38  .

 

plačiau
 
Gyventi įdomu?!!

      Kur geriau gyventi - diktatūroje ar demokratijoje? Paprasčiau, žinoma, pirmuoju atveju: neburnok prieš diktatorių bei jo tvarką ir galėsi ilgai ir nuobodžiai stumti dienas iki pat žilos senatvės. 

      Demokratijoje gyventi yra kur kas įdomiau: čia už grotų gali atsidurti ne tik už blogus, bet ir už gerus darbus. Toliau papasakota istorija toli gražu ne vienintelė savo absur- diškumu. Bėda, kad panašių jau galima užtikti ne tik žiniasklaidoje, bet ir tarp pažįstamų ar net giminaičių.

2012-11-27        23:19

plačiau
 
Prisiminimų vakaras Svėdasuose

„Baltasis balandis“ pakilęs iš Anykščių rajono Malaišių krašto jau dešimt metų nenuilstamai sklando virš Aukštaitijos upių, kalvų ir klonių. Pavydžiu paukščiui beribių tolių ir dangaus.

     Aš norėčiau pasivaikščiot su paukščiu po dangų, ten tiek daug erdvės ir vietos. Kodėl danguje? Ten taip švaru, balta ir tyra. Eičiau basom – neliktų pėdų. Kiekvienais metais paukštis leidžiasi ten, kur susirenka bičiuliai, kur skamba poezijos posmai ir muzika.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  sekantis  >>