į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Birželio 1-oji – vaikų gynimo diena. Kaip maža mergaitė Lietuvą pakeitė

Kas keičia tautų likimus? Istoriniai procesai? O kas stovi už tų procesų? Paprasti žmonės, be kurių nebūtų įmanoma nei viena revoliucija ( ir mokslo, ir meno, ir politinė). Pasitaiko atvejų, kad istorijoje lemtingas posūkis atsitinka tada, kai dėmesio centre atsiduria mažas žmogutis. Vaikas.

plačiau
 
Gal jau laikas ir mums pasekti Kinijos pavyzdžiu?

Neseniai žiniasklaidoje šmėstelėjo žinutė, kad Kinija nusprendė nebeleisti televizijai bukinti savo tautos: valdžia nutarė sumažinti pramoginių TV laidų skaičių. Jos kaltinamos melagingų vertybių propaganda, prastu skoniu ir nepadorumu.

Kadangi pas mus demokratija, mūsų valdžia niekada nesirįš tokiam žingsniui. Mums belieka vienintelė išeitis - patiems atsikratyti šios smegenų bukinimo dėžės...

plačiau
 
Bendruomenės centras iš laiko atstumo

 

Prieš dešimtmetį miestelio centre virš vieno aptriušusio namelio durų atsirado gana keista iškaba ,,STV klubas”. Tai buvo savotiškas bendruomenės centro prototipas. Tada to nesuprato net ir patys jo kūrėjai – trys bedarbiai, bandantys ieškoti išeities. Tuo metu dar nebuvo atslūgusi pirmoji ekonominės krizės banga...

plačiau
 
Plėtojame pakrantės sutvarkymo idėją

Kaip jau rašėme, miestelyje prie Alaušo gyvenantis Rimantas Baskutis, betvarkantis paežerę ties savo namais, „pasufleravo“ gamtos skulptūrų kampelio idėją. Jis galėtų atsirasti pakrantėje ties autobusų stotele, greta Čeplinskų kiemo. Svarbiausia, kad tai būtų galimybė pateikti geresnį miestelio įvaizdį prava- žiuojantiems ir mūsų svečiams. Kartu ji galėtų tapti projekto „NVO zona“ sudėtine dalimi.

plačiau
 
Apklausa pasibaigė – kas toliau?

Nors iniciatoriai  ir nesitikėjo gerų rezultatų, bet ir gautieji  nepateisino net pesimistiškiausių prognozių. Nepavyko surinkti minimalaus anketų skaičiaus, reikalingo statistiniams apibendrinimams. Prieš dešimt metų pravestos kur kas didesnės apimties apklausos popierinių anketų grįžtamumas buvo kur kas didesnis, nors jų užpildymui žmogus turėdavo skirti kur kas daugiau laiko ir nepatingėti atnešti jas į biblioteką.

 

 

plačiau
 
Dramos ratelis

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  48   49   50   51