į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Bendruomenės centras iš laiko atstumo

 

Prieš dešimtmetį miestelio centre virš šio namelio durų atsirado gana keista iškaba ,,STV klubas”. Tai buvo savotiškas bendruomenės centro prototipas. Tada to nesuprato net ir patys jo kūrėjai – trys bedarbiai, bandantys ieškoti išeities. Tuo metu dar nebuvo atslūgusi pirmoji ekonominės krizės banga...

 

- Nebuvo jokių konkrečių planų, jokių aukštų materijų - tik vienintelis supratimas: pats nesistengsi, nedarysi - niekas už tave nepadarys… Nežinojom jokios teorijos ir vadovavomės tik nuojauta. Dabar jau galime pasakyti, kad ji neapgavo. Ne tik nuojauta – daug laiko skyrėm diskusijoms, keliavom po geriausias respublikos bendruomenines organizacijas ir tai pasirodo buvo mūsų brandos laidas, - prisimena vienas iš tų klubo aktyvistų.- Yra patirtis, kuria galėtume pasidalinti, bet atrodo, kad jos nelabai kam ir reikia.

 

Įtampa Lietuvoje auga. Artėja permainos. Kokios – sunku prognozuoti. Viena aišku, kad geriau nebus. Nedaug kas tesupranta, kad dabar kaip tik pats laikas vėl gręžtis į bendruomenę, laikytis arčiau vienas kito. Bent jau tiems, kuriems žiniasklaida dar neišmušė iš galvos to supratimo.


Štai kodėl reikia atidžiai peržiūrėti šią paskaitą – ji padės susiorientuoti daugelyje dalykų. Kas matėte – nepakenks pažiūrėti ir antrą kartą. Kartojimas – mokslų motina...                                                                                        Temą tęsimeSusisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti