į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Valstybės dieną – piliečių sąšauka

Jau tampa tradicija, kad Valstybės dieną sueiname kartu sugiedoti Lietuvos himną. Tai galimybė savo akimis pamatyti, kiek miestelyje dar yra likę  patriotiškai nusiteikusių kraštiečių,  kurių širdyse dar tebėra gyva pagarba valstybei ir meilė Tėvynei.  Norėtųsi, kad tai būtų ne vienkartinis pilietinės pozicijos pademonstravimas, bet taptų bendraminčių sąšauka, kuriems Dora, Tiesa ir Vienybė yra kasdieninio gyvenimo vertybės.

2012-07-07     03:13

plačiau
 
Ne vien tik duona žmogus sotus

 

Tokiu pavadinimu liepos 5d. Svėdasų bibliotekoje įvyko literatūrinė popietė.  Dalyvavo  aktorius  Ferdinandas Jakšys, dr. doc. Juozas Lapienis ir kt. garbingi svečiai.

2012-07-05  15:28

plačiau
 
Ne tik Svėdasuose, bet ir visame pasaulyje

 

Liepos 6 d. 21:00 val. lietuviai visame pasaulyje sustos kelioms minutėms, kad atiduotų pagarbą savo Tėvynei.

 

Užgimusi minint Lietuvos tūkstantmetį, ši unikali mūsų tautos iniciatyva, palaikoma aktyvių piliečių ir bendruomenių, jau tapo naujųjų laikų tradicija. Tai mus visus vienijantis įvykis ir gyvas įrodymas, kad ir nedidelė tauta gali daryti didelius ir reikšmingus dalykus.

2012-07-04  07:46

plačiau
 
Alaušas traukia pravažiuojančių dėmesį

Mūsų gražuolis Alaušas, esantis prie dviejų judrių kelių, atkreipia pravažiuojančių dėmesį. Dažnas nepatingi ir sustoti,  fotogra- fuojasi ežero fone su vandenyje atsispindinčiais bažnyčios bokštais ir plaukiojančiomis gulbėmis...

2012-06-26   09:25

plačiau
 
Frazė, kelianti nerimą

Nerimą keliančią ataskaitą parengė Užsienio reikalų ministerija apie penktadienio beveik 3,5 valandos susitikimą tarp prezidento V. Putino ir Obamos G-20 viršūnių susitikime Meksikoje, kad Rusijos vadovas buvo "sukrėstas" po to, kai jis pasakė JAV vadovui, kad Amerikos Artimųjų Rytų politika veda pasaulį prie totalinio karo slenksčio, į ką B.Obama atsakė ... "Man nerūpi, galbūt tai yra tai ko mums visiems reikia bet kuriuo atveju."                                          2012-06-24    07:01

plačiau
 
Joninėms artėjant...

Artėjant Joninėms, svėdasiškiai susigriebė, kad nebeturi vietos kur švęsti: kultūros namai remontuojami, senosios estrados teritorija grąžinta teisėtiems paveldėtojams, o paskutinis valdiškos žemės plotas... 

2012-06-21    06:32

plačiau
 
Virtualioji svėdasiškių bendruomenė

 

Vis labiau populiarėja nauja bendravimo priemonė - socialiniai tinklai. Tai internetinis įrankis, kurio pagalba žmonės lengvai suranda vienas kitą pagal interesus ar pomėgius.

2012-06-18   06:23

plačiau
 
Alaušo paslaptys, kurios visai greta mūsų

Gilinantis į Alaušo pakrantės sutvarkymo idėją, atrandame vis naujų netikėtumų. Palandžioję ties kapinėmis esančioje paežerėje, būsite gerokai nustebinti - tai tikros paslaptigos džiunglės pačioje miestelio pašonėje.

2012-06-14  13:03 

plačiau
 
Lietuva – branduolinės ruletės sūkuryje

Lietuvą apsups branduoliniai monstrai Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Nepaisant branduolinės energetikos krizės elektrinę ruošiasi statyti ir Lietuva. Apie kuriamo branduolinio trikampio pasekmes Lietuvai Balsas.lt kalbėjo su Rusijos branduoliniu fiziku, vienu iš žymiausiu branduolinės energetikos priešininkų, Andrejumi Ožarovskiu. 

plačiau
 
Vaikams Svėdasuose patiko

Šį savaitgalį grupė vaikų iš vieno Jonavos r. šeimos centro poilsiavo Svėdasuose prie Alaušo ežero. Jie atsivežė savo inventorių: valtį, šešis dviračius, dvi palapines. Viena jų didžiulė – dvylikos vietų. Joje įsikūrė berniukai ir vadovas. Mažesniojoje įsitaisė mergaitės...

2012-06-12    20:55

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  46   47   48   49   50   51   sekantis  >>