į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Šilta popietė Svėdasų bibliotekoje

Lapkričio  8 d.  bibliotekoje svečiavosi Svėdasų senelių namų gyventojai. Juos atlydėjo ergoterapijos specialistė  Gražina Sirutienė ir socialinė darbuotoja Giedrė Silevičiūtė. Nors ir labai sunku užlipti į antrą aukštą,  senjorai noriai lanko naujas parodas. Meno galerijoje jie susipažino su Irenos Meištaitės akvarelėmis, o bibliotekoje su nauja parodėle.

plačiau
 
Mylėk kaip dūšią, krėsk kaip grūšią

Lietuvoje nerimsta ginčai: vaiko mušimas yra jo auklėjimas ar žalojimas? Grupė Seimo narių ir keli valdininkai sumanė įteisinti tokias įstatymų pataisas, kad tėvai savo vaiko negalės nei papurtyti, nei pabarti. Jeigu tėvai išdrįs šitaip auklėti savo atžalas, iš jų vaikus atims policija. Tik kažin, kas geriau vaikui, ar pliaukštelėjimas per užpakalį, kai žino už ką gavo, ar pusės metų jo laikymas valdiškoje įstaigoje, atskirtam nuo tėvų?

plačiau
 
Įvyko Svėdasų bendruomenės narių susirinkimas

Kaip jau buvo pranešta, vyko Svėdasų bendruomenės narių susirinkimas, kuriame dalyvavo 34 nariai iš 56 . Žemiau pateikiama detalesnė darbotvarkė bei darbinės ir finansinės ataskaitos...

plačiau
 
Valstybingumo tvirtinimas per tautinį patriotinį ugdymą

 

Liaudies valia nėra Dievo valia, todėl ji gali būti ne tik gera, bet ir bloga, vadovaujantis demokratiniu daugumos principu, demokratinis valdymas gali nešti ir blogį, pati demokratija gali išsigimti, virsti visų visiems tironija. Taigi liaudis, demokratinėje valstybėje – pilietinė visuomenė – turi būti dora, turėti pareigos ir atsakomybės jausmus valstybei.

plačiau
 
"Neregėta Lietuva“ – PSO duomenys šokiravo Valstybinę sveikatos reikalų komisiją

Į posėdį susirinkusiai Valstybinei sveikatos reikalų komisijai sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis pristatė šių metų Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono biuro ataskaitą „Socialiniai veiksniai, lemiantys sveikatos netolygumus Europos regione“.

plačiau
 
------------------------------------------------------------------------------------

Lapkričio 6 d. AKC Svėdasų skyriuje vyko Svėdasų bendruomenės narių susirinkimas, kurio metu aptarti nuveikti darbai ir perrinkta  bendruomenės taryba. Naująja bendruomenės pirmininke tapo Svėdasų gimnazijos pedagogė Asta Fjellbirkeland. Plačiau apie tai laukiame internetiniame Svėdasų bendruomenės tinklalapyje www.svedasubendruomene.lt - rašoma socialiniame tinkle "facebook". 

plačiau
 
Parašų rinkimo nuogirdos

Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje stovi geltona parašų rinkimo palapinė. Ant jos sienų iškabinti užrašai: „Žemė – ne prekė, ji neturi kainos“, „Pasirašyk už prigimtinę teisę į protėvių žemę“. Čia renkami piliečių parašai, kad būtų surengtas referendumas dėl to, kad LR Konstitucijoje būtų įrašyta...

plačiau
 
Nuomonė

 

Patriarcho nuomonė apie Tautos Referendumą gyvai...

plačiau
 
Parodos atidarymas (papildyta)

Neseniai bibliotekos meno galerijoje vyko Irenos Meištaitės akvarelių parodos atidarymas. Šiandien skaitytojams pateikiame daugiau eksponuojamų kūrinių nuotraukų...

plačiau
 
Dezinformacijos anatomija

Visos daugiau ar mažiau stambios masinės informacijos priemonės egzistuoja reklamos sąskaita. Ar galima tikėtis, kad ji ims kritikuoti tuos, kurie ją maitina? Ar galima apskritai laukti, kad žiniasklaida parašys teisybę?.. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  sekantis  >>