į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas

 

 

Lapkričio 18 dieną nuo 9.00 val.

bus dalinami maisto daviniai nepasiturintiems

 
 
Žurnalistas mėgaujasi muziejininkyste

Šiuo metu maketuojamas paskutinis Pasaulio anykštėnų bendrijos pusmetinio almanacho „Pasaulio anykštėnas“ numeris. Trečius metus almanachą sudaro ir redaguoja Tautvydas Kontrimavičius. 

plačiau
 
Edukacinis užsiėmimas

 

Labai patiko lipdytinės keramikos edukacinis užsiėmimas „Senovinių molio indų gamyba“. Jį  lapkričio 14 d. Svėdasų bibliotekoje pravedė Dainavos Senosios keramikos studijos vadovė, sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinė amatininkė Virginija Zvolinskaitė. 

plačiau
 

 Stambiagabaritės atliekos

 iš Svėdasų seniūnijos teritorijos bus išvežamos

lapkričio 19 dieną.

Jas reikalinga sudėti iš vakaro įprastinėse vietose


      SVĖDASUOSE - aikštelėje prie turgaus

      KUNIGIŠKIUOSE - prie parduotuvės

      VAITKŪNUOSE prie kultūros namų

      DAUJOČIUOSE - prie daugiabučių

      AULELIUOSE - prie daugiabučių konteinerių.

 
 
Pirmą kartą parodytas ilgai lauktas lietuviškas filmas apie partizanus (video)

V.V.Landsbergis:"susiduriu su gana keistu reiškiniu, kad mes apie save nieko nebenorime žinoti, kad Lietuvos istorija mums sukelia kažkokią alerginę reakciją, kad mes daug geriau save pažįstame kaip pasaulio piliečius, Holivudo produkcijos mėgėjus ar kažką panašaus, bet visiškai nežinome to, kas dėjosi Lietuvoje."

Dalis minimo filmo epizodų yra filmuota mūsų rajone. Mes irgi lauksime jo premjeros...

 

plačiau
 
Jaunimas rodo pavyzdį

Jaunimas Alytaus savivaldybės aikštėje renka parašus išsaugoti Lietuvos žemę nuo išpardavimo nepiliečiams, taip pat palengvinti naujų referendumų rengimą. Jaunimas sąmoningas, lietuviškas, veiklus - ir tai gražu. 

plačiau
 
Bibliotekoje

Šių metų lapkričio 13 d.  16 val.

Svėdasų bibliotekoje vyks

lipdytinės keramikos užsiėmimas

plačiau
 
Šildytis už dyką?..

"Nereikia atomo, naftos ar du­jų. Sėkmingai galima šildytis ir be malkų. Mano šiluminės mašinos padarytos taip, kad tiesiog iš oro ima šilumą ir tamsoje, ir šaltyje, koncentruo­ja ją ir atiduoda žmonėms", - sakė energetikos be kuro idė­jos propaguotojas ir dvylikos iš­radimų autorius vilnietis Kęstu­tis Usevičius.

plačiau
 
Literatų kūryba jau internete

Literatūrinis fondas "Baltasis balandis" nuo 2005 metų rengia poezijos kūrėjų konkursus. Jų metu atrinkti geriausi kūriniai yra išleisti atskira knyga. Dabar  laureatų kūryba jau yra pristatoma ir internete...

plačiau
 
Tauta bunda. Oligarchijai svyla padai?

Daugiau nei dvidešimt metų Lietuvoje viešpatauja oligarchija. Išblėsus Atgimimo Sąjūdžiui, jo vietą užėmė skirtingos kilmės, bet tų pačių vertybių ir tikslų politiniai uzurpatoriai. Vieni jų perėjo tą patį Sąjūdį, bet išdavė jo keltus idealus. Kiti subrendo okupantų kolaborantų gretose. Treti atėjo iš įvairių verslo struktūrų, pačią politiką versdami verslu.

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   20  30  40  50  sekantis  >>