į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Skelbimai

Gruodžio 26 d. 13.30 val.AKC Svėdasų skyriuje vaikučių lauks Kalėdų senelis ir Snieguolė.

Gruodžio 26 d. AKC Svėdasų skyriuje šokių vakaras. Pradžia 20 v al. Bilieto kaina 3Lt.

 

 
 
Sukurti skulptūrų parką įkvėpė paminklas motinai

 

 

Tai mūsų kraštiečio muziejininko Raimundo Guobio pasakojimas apie meninikų šeimą, kurios net du atstovai gyvena Svėdasuose ir savo darbais garsina mūsų kraštą...


  

plačiau
 
Seimo narių grupės pagalba Tautai – nutarimo projektas skelbti referendumą

Tai dar vienas referendumo iniciatoriu bandymas gelbeti VRK zlugdoma iniciatyva. Seimo narių grupė siūlo parlamentui nutarti rengti referendumą, kuriame Tauta galėtų balsuoti dėl žemės pardavimo užsieniečiams, parašų, reikalaujamų referendumui rengti, skaičiaus sumažinimo, gamtos išteklių išgavimo ir naudojimo tik Tautai pritarus. 

 

plačiau
 
| J. Jasaitis. Kam jie parduos Žemės planetą?

Neseniai buvo pateiktas pasiūlymas PAREIKALAUTI, kad pats dabartinis Seimas paskelbtų referendumą ir leistų tautai pasisakyti:
 

plačiau
 
Svėdasų eglė jau džiugina akį ir dieną, ir naktį

 

 
 
D. Grybauskaitė Anykščių viešosios bibliotekos atidaryme

„Sveiki atvykę į Anykščių bibliotekos atidarymą. Mes jus norime pašventinti švęstu vandeniu ir prašau į biblioteką įžengti kaire koja”, – džiugiai šmaikščiają Dalią Grybauskaitę, atvykusią į iškilmingą bibliotekos atidarymą, pasveikino jaunieji anykštėnai.

VIDEO

plačiau
 
Anykštėnai pina vainiką Tarmių metams

Gruodžio 12–13 dienomis Anykščiuose vyks respublikinis tarmių festivalis „Kalbom iškalbėsiu, giesmėm išgiedosiu“ (A. Baranauskas)“, kuris vainikuos 2013-uosius kaip Tarmių metus. 

plačiau
 
Naujoji popiežiaus politika

Akivaizdu, kad dabartinis Romos vyskupas Pranciškus katalikams primena esmines tikėjimo tiesas bei tą paprastą faktą, kad Bažnyčią įkūrė ne II Vatikanas, bet Viešpats Jėzus Kristus. Ir ji vykdo bei tęsia ne kokiose nors komisijose sukurptas direktyvas, bet Jo patikėtą ir būtent Bažnyčiai skirtą misiją – eiti ir skelbti Gerąją Naujieną bei padaryti jo mokiniais visų tautų žmones, krikštijant juos vardan Tėvo, ir Sūnaus ir Šventosios Dvasios (Mt 28, 19).

 

plačiau
 
Savaitgalio skaitiniai: Kaip išsirinkti žmoną

 

 

Kartą vyrai paklausė senio:
- Diedai sakyk, va tu jau su savo žmona 50 metų kartu gyvenate ir visi žino, kad draugiškai, jokių barnių pas jus. Kaip čia taip?

plačiau
 
Mūsų žmonės: Algimantas Baronas

 

 

Algimantas Baronas – Anykščių literatų klubo „Marčiupys“ narys, bardas, tautodailininkas, įvairių medžio darbų meistras.

A. Baronas yra LATGA–A (Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra) narys.

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  20  30  40  50  sekantis  >>