į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
R.Karbauskis. Nenoras įskaityti piliečių parašų už referendumą – tyčiojamasis iš savęs ir pilietinės visuomenės

Surinkus tiek parašų, bet kurioje Vakarų valstybėje automatiniu režimu būtų įsijungęs demokratinis mechanizmas ir parlamentas skelbtų referendumą valstybės vadovo teikimu. Mūsų Prezidentė, kaip tiesiogiai rinktas asmuo, jau privalėjo parodyti tokią iniciatyvą, net jei ji nesutinka su referendumo iniciatorių pozicija. Juk referendumas neprieštarauja Konstitucijai ir nepažeidžia žmogaus teisių.

 

plačiau
 
Daujočių gyventojai sunerimę

Šiukšlių rūšiavimo cechas Daujočiuose toliau kaitina aistras.Informuojame, kad Utenos regiono aplinkos apsaugos departamente 2014-01-02 gautas UAB „AV investicija plius“ prašymas atlikti atranką UAB „AV investicija plius“ planuojamos ūkinės veiklos „Krematoriumas su piroliziniu deginimu (skirtas žmonių kūno dalims deginti) bei atliekų surinkimas pagal pateiktą informaciją atrankos atlikimui. Šiuo metu pateikta informacija yra nagrinėjama ir per 20 darbo dienų bus priimta  išvada, ar privaloma atlikti poveikio aplinkai vertinimą.  

plačiau
 
Mieli bendruomenės nariai ir kiti svėdasiškiai!

Trys karaliai baigė šventinių renginių maratoną. Sveikiname su Naujaisiais metais ir linkime santarvės, pagarbos kitam, supratimo, kad gyventume...
 

plačiau
 
Kaip tapti tikrais patriotais

Vilniuje, LTJS – Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga kviečia į savo organizuojamą tradicinį renginį, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti.

O gal užtenka deginti žvakutes, bet pradėti konkretesnius veiksmus, negu proginis patriotizmo demonstravimas?..


 

plačiau
 
Prasideda dviejų savaičių "parašų taisymo" maratonas

LABAI SVARBU!    Kviečiame registruotis visus norinčius ir galinčius prisidėti šalinat neesminius įrašų trūkumus!
Užduotis rasti apie 10 000 referendumo paskelbimui pasirašiusių žmonių atrodo sunkiai įveikiama, tačiau juk ir 300 000 parašų surinkti atrodė nerealu... Todėl, kai tikslas jau beveik pasiektas, privalome su dar didesniu ryžtu negu anksčiau kibti į darbą ir kartu dar sykį padaryti stebuklą.

Tam kuo skubiau reikalingi Jūsų kontaktai:

Pagal nurodytą gyvenamąją vietovę, reikiant Jūsų pagalbos, su Jumis bus susisiekta.

plačiau
 
.. 

 
 
Skelbimas

Svėdasiečiai,

renkamės sausio 4 d. 14 val.

Karininkų ramovėje Vilniuje 

 


Draugija "Alaušas"

 
 
Kam šventės, o kam juodas darbas...

Gruodžio 29 dieną VRK būstinėje virte virė darbas. Apie 15 valandą ten triūsė 44 žmonės savanoriai, suvedantys į VRK paruoštas Exel tipo duomenų bazes duomenis iš taisytinų sąrašų, kuriuos VRK pripažino turinčius nežymių trūkumų. Žmonės susirinkę iš visos Lietuvos ir dirba nuo ryto iki 17 valandos vakaro be jokio atlyginimo ir savaitgalį.

plačiau
 
Rūšiuos šiukšles

Svėdasų seniūnijos Daujočių kaime planuojama atidaryti atliekų rūšiavimo įmonę. Su būsimais planais rajono tarybą supažindino UAB „AV investicija“ atstovas Liudas Puodžiūnas.

plačiau
 
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nagrinėjo Referendumo iniciatyvinės grupės narių skundą

Nors televizija ir sisteminė žiniasklaida tyli, iš tikrųjų vyksta įnirtinga kova dėl kiekvieno parašo, kurį yra vilties atkovoti iš Vyriausios rinkimų komisijos išbrokuotųjų. Šiandien fronto linija persikėlė į Lietuvos Vyriausiojo Administracinio teismo salę.

 

Primename, kad Svėdasų krašte buvo surinkta virš 300 parašų dėl Žemės referendumo skelbimo... 


 

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  40  50  sekantis  >>