į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Atgarsiai

Panevėžio  viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta dembaviečio Stanislovo Grigo ką tik išleista poezijos knygelė  „Išaugau Nevėžio pakrantėje“. 

Ta proga autorių sveikino artimieji, draugai, bendraminčiai, bibliotekininkai ir literatūrinio fondo ,,Baltasis balandis‘‘ pirmininkė Aldona Širvinskienė... 

plačiau
 
Irenos Meištaitės akvarelių parodos atidarymas

Iš dangaus virvėm sliuogia angelai
Išblyškę, ilgus plaukus draiko vėjas
Stebiu pro langą juos ir man beveik gerai
Aukštu žemiau kaimynė akvarelę lieja

Joje sparnuoti ir linksmi, šiek tiek putnoki
Cherubinai taškos debesyse. Lyg vandeny
Pamačius angelus ant virvių šaukia ji: “Sustokit!
Aš jus išliesiu piešiny"...

 

plačiau
 
Paskutinės naujienos. Spaudos konferencija Seime

Gyvai pateikiamos informacijos apie referendumą, kuriam paskelbti dabar ir vyksta parašų rinkimas, labai trūksta, todėl siūlome susipažinti su šiuo vaizdo įrašu.

plačiau
 
Bibliotekininkės dėkoja skaitytojams

 

 

 

 

 

 

 

Svėdasų bibliotekos darbuotojos džiaugiasi, kad kraštiečiai ne tik

aktyviai skaito knygas, bet ir mielai

jas dovanoja bibliotekai...

plačiau
 
Siūlykite pretendentus gauti Anykščių rajono savivaldybės Teresės Mikeliūnaitės kultūros premiją

Anykščių rajono savivaldybė kviečia kultūros ir švietimo institucijas, nevyriausybines organizacijas, kultūros profilio įmones, fondus, kūrybines sąjungas, meno tarybas, žiniasklaidos institucijas, profesionalius menininkus, meno mėgėjų kolektyvus ir organizacijas, pavienius asmenis siūlyti pretendentus gauti Teresės Mikeliūnaitės kultūros premiją.

plačiau
 
Atgarsiai

Rudeniškai vėsų spalio 20-osios sekmadienį svėdasiškiai po šv. Mišių gausiai rinkosi į kultūros namus. Ten traukė pažiūrėti rudens mugės – simbolinės rudens darbų užbaigimo šventės. 

plačiau
 
Tada...

Tada, 1988 metais. Kai labai mylėjome Lietuvą. Ir sunku patikėti, kad taip buvo...

plačiau
 
Daina irgi ginklas

Per visą atkurtos Nepriklausomos valstybės laikotarpį nebuvo surengtas nė vienas referendumas, kuriuo būtų išreikštas visų piliečių noras tvarkyti svarbiausius gyvenimo klausimus. O jų susikaupė grėsmingai daug.

Trumpai tariant, dabar renkami neabejingų pliečių parašai po pasiūlymu šaukti referendumą. O kad šis pasiūlymas taptų įpareigojimu mūsų valdžiai, reikia surinkti daugiau kaip 300 000 parašų. Tad parodyk, kad tebesi pilietis ir neabejingas Tėvynės likimui! PASIRAŠYK!

plačiau
 
Rudens mugė Svėdasuose

 

Ji vyko kultūros namuose ir sulaukė nemažai dalyvių. Keletą įdomesnių momentų galite pamatyti čia pateikiamose nuotraukose.

Plačiau paskaityti galite "Šilelyje" , Almos Švelnienės rašinyje...

plačiau
 
Valstybė - žemė, kalba, pinigai

"Lietuvoje jau yra keli tūkstančiai ūkininkaujančių užsieniečių. Manoma, kad jie jau valdo apie 20 proc. žemės ūkio paskirties žemės. Ar negali atsitikti taip, kad užsieniečiai žemei dirbti atsiveš pigios darbo jėgos iš Azijos šalių? Ar nenupirks žemės Lietuvoje, tarkim, kinai ir nepasistatys sau gyvenviečių? O jų šeimos didesnės už mūsų kai kuriuos kaimus. Ar tą žemę galėsime vadinti Lietuva?" - rašo "Šilelio" redaktorius Žilvinas Smalskas. Reikia pasakyti, kad šie jo nuogąstavimai turi pagrindą - paskutinėmis žiniomis, kiniečiai jau turi nusipirkę Ukrainoje pusės Lietuvos dydžio plotą ...

plačiau
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   20  30  40  50  sekantis  >>