į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
SVARBUS KREIPIMASIS

Lietuvos pilieti, tai kreipimasis į tave - į tavo sąžinę, garbę, suvokimą, tikintis, kad jų neištrynė kasdienė propaganda, plaunanti visuomenei smegenis per visas MIP.
Mes tikime, kad garbė, sąžinė, Tėvynė, Tau yra didesnės vertybės už pinigus, gautus pardavus tėvų žemę ir kviečiame įsilieti į Lietuvos Žemės gynėjų gretas.

plačiau
 
Emilijos Rudokaitės piešinių paroda

 

Nuo rugpjūčio 15 dienos Svėdasų bibliotekos Meno galerijoje veikia Emilijos Rudokaitės piešinių paroda. Kiekvienas darbas su gilia filosofine potekste, bet kartu paprastas ir suprantamas kiekvienam.  Turbūt visiškai natūralus noras plačiau pažinti žmogų, kuriantį grožį. Emilija mielai sutiko papasakoti  ape save.

Skaitykite Almos ŠVELNIENĖS interviu su šia jauna menininke.

plačiau
 
Gera žinia

Skubame pranešti gerą naujieną - Svėdasų biblioteka, po dviejų metų pertraukos, vėl turi telefoną!!! Ir numeris lengvai įsimenamas:

 

43200

 
 
2013-08-30. Viešai pirmoji Trispalvė rajone suplazdėjo Svėdasuose

Tokią išvadą galima padaryti, peržvelgus Sąjūdžio pradžią Svėdasų krašte. Istorijos pėdsakai atvedė į Matelių giminės sodybą Grikiapelių kaime, kurią aplinkiniai žino kaip seną lietuviškų tradicijų puoselėjimo židinį. Pasirodo, čia saugoma ir Trispalvė, pirmoji suplevėsavusi miestelyje. Štai ką papasakojo svėdasiškis Algimantas ZOBARSKAS, dabar gyvenantis Utenoje...

plačiau
 
"Šilelyje" - Svėdasų naujienos

Paskutiniajame numeryje rasite Almos Švelnienės pokalbį su paveikslų parodos autore Emilija Rudokaite ir pirmosios Trispalvės iškėlimo Svėdasuose istoriją. Laikraštį tikrai verta įsigyti prisiminimui. Jį rasite ūkinių prekių parduotuvėje.

 
 
Jubiliejaus atgarsiai

Kaip gaivi vasaros liūtis praūžė prašniokštė Svėdasų miestelio 510 metinių paminėjimo šventė. Po iškilmingų Žolinių šv. Mišių svėdasiškiai ir svečiai miestelio centre pakėlė vėliavas, sugiedojo himną ir rinkosi atnaujintame kultūros namų kiemelyje, kur netruko prasidėti muzikinė – literatūrinė kompozicija „Ateinu numylėtu keliu aplankyti gimtųjų namų“.

Renginį vedė literatų klubo "Sietuva" vadovė Alma Švelnienė.

plačiau
 
Mokslo metų pradžios šventė

 

2013 m. rugsėjo 2 dieną Svėdasų Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijoje prasidės 9 val. šv. Mišiomis Svėdasų bažnyčioje.

10 val. mokslo metus pradėsime iškilmingam minėjimui Svėdasų Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos kiemelyje.

10 val. 30min. – pirmoji pamoka klasių vadovų kabinetuose.

 
 
Išsaugokime Lietuvą!

Eglės Mirončikaitės pranešimas, skaitytas neseniai Kauno sporto halėje vykusiame Lietuvos žemės gynėjų suvažiavime

plačiau
 
Motina atsižadėjo, Dievas išsirinko

Mylimas klierikas žmonėms tapo dar artimesnis, kai šie išgirdo jo - atstumtojo - istoriją.

Ernestas Želvys sako lyg ir prisimenąs ryškią jį apakinusią šviesą ir sirenų garsus, kažkokią sumaištį aplink jų trobelę pamiškėje, iš kurios buvo nežinia kur gabenamas.

Klierikas norėtų, kad nė vienas iš vaikų nesijaustų nuskriaustas ir siektų būti reikalingas kitiems. Jaudinanti ir kiekvienam teikianti viltį istorija...

plačiau
 
Svarbiausias dienos įvykis

Šiandien, rugpjūčio 24 d. 11 val. Kauno sporto halėje įvyko visuotinis Lietuvos Žemės gynėjų suvažiavimas telkiantis visų Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių Lietuvos piliečių jėgas visuotiniam referendumui dėl žemės nepardavimo užsieniečiams surengti. Kauno sporto halėje susirinko apie 800 visuomenininkų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  11   12   13   14   15   16   17   20  30  40  50  sekantis  >>