į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
VRK patvirtino piliečių referendumo iniciatyvą

Na ką gi, gerbiamieji...  Mūsų visų laukia sudėtingas darbas. Sakydamas "mūsų visų", turiu omenyje tuos, kurie pritaria, kad Lietuvos Žemė negali būti parduodama užsienio šalių piliečiams.

VRK praleido referendumo projektą ir dabar turime 5 dienas pasiruošti, kaip morališkai, taip ir fiziškai parašų rinkimui ir intelektualiai atsakymams į galimų klausimų ir provokacijų laviną. Neatsimenu kas yra pasakęs - "Neturime kur trauktis, už mūsų Lietuva". Ir šiandien tai vienintelė ir svarbiausia tiesa.
Nepamirškime jos.

plačiau
 
Paskutinis išbandymas. Ar visi žinome apie tai?

Patriotiškai nusiteikę Lietuvos piliečiai šių metų rugsėjo – lapkričio mėnesiais šaukia referendumą, kurio metu bus siekiama surinkti ne mažiau 300 000 Lietuvos piliečių parašų už tai, kad Lietuvos žemė nebūtų parduodama užsieniečiams. Dėl masinės emigracijos sumažėjus Lietuvos gyventojų skaičiui surinkti tokį kiekį parašų yra labai sudėtinga. Todėl visi mylintys savo Tėvynę Lietuvos piliečiai yra kviečiami tapti Lietuvos žemės savanoriais. Kiekvienas Lietuvos žemės savanoris turėtų surinkti apie 100 parašų piliečių, kurie pasisako už Lietuvos žemės nepardavimą užsieniečiams. Rugpjūčio 24 d. 11 val. Kauno sporto halėje įvyks Lietuvos žemės savanorių suvažiavimas, kurio metu bus aptarti referendumo šaukimo klausimai.

plačiau
 
Prasidėjo jubiliejiniai renginiai

plačiau
 
Neformalūs pinigai

Nedidelis Ruklos miestelis centrinėje Lietuvoje švenčia savo gimtadienį tuo pačiu metu kaip ir Svėdasai. Ta proga rukliečiai išleido savo valiutą. Žinoma, tą padaryti galėjome ir mes. Ši idėja buvo pasiūlyta jau prieš dešimt metų, bet neatsirado entuziasto, kuris užsiimtų šio reikalo organizavimu.

Beje,  šis žaidimas su suvenyriniais pinigais  turi kur kas gilesnę prasmę. Siūlome susipažinti su vieno skaitytojo pasiūlyta nuoroda į straipsnį...

plačiau
 
Šventinis akcentas

Papuoškime Svėdasus 5010-ajam gimtadieniui!
Rugpjūčio 14 dieną kviečiame visus papuošti Svėdasus. Nesvarbu ar tai gėlių kilimai, ar popierinės juostos, svarbu, kad gražu Jums ir aplink esantiems - kviečia šventės organizatoriai viešai išplatintame skelbime... 

plačiau
 
Alauše atsirado sala

Tiesa, ji nėra didelė, tačiau tikrai naturalios kilmės. Be to ji turi dar vieną savybę - yra plaukiojanti.  Paprastai tokios salos atsiranda telkiniuose, kur vandens lygis ryškiai svyruoja...

plačiau
 
Zigmas Zinkevičius. Apie išsigimusį kosmopolitizmą Lietuvoje: kur jis mus veda

 

Išsigimusį kosmopolitizmą Lietuvoje palaiko tebeklestintis pas mus sovietinis kosmopolitizmas – rusiškojo didžiavalstybinio nacionalizmo išdava. Jį skatina proteguojamos globalistinės nuotaikos. Taip pat „reformuotoji“ mokykla, iš kurios išguitas Tėvynės meilės ir patriotizmo ugdymas. Mokymo programose neliko tokių sąvokų kaip tautiškumas ar lietuvybė. Jas pakeitė pilietinė visuomenė...

plačiau
 
Žalčiai pamėgo Svėdasus

Tą patvirtina vietinių gyventojų pastebėjimai. Žalčiai patogiai įsitaisė net po miestelio centre esančios ambulatorijos pamatais. Paežerėjė laiką leidžiantiems poilsiautojams, grakščiai tarp besimaudančiųjų plaukiojantys šie gyvūnėliai kelia daugiau baimės nei pasigėrėjimo, mat daug kas neskiria žalčio nuo gyvatės.

 

plačiau
 
Referendumas

Lietuva jau seniai pirmauja pasaulyje pagal savižudybių mastą;
Pagal patyčių paplitimą yra viena pirmaujančių pasaulyje;
Lietuva pagal alkoholio suvartojimą pirmauja ES;
Lietuva emigracijos mastais ES pirmauja jau visą dešimtmetį;
Lietuva pirmauja ES pagal skyrybų skaičių;
Lietuvoje pernai registruotas vienas didesnių jaunimo nedarbo lygių ES;
Tarp 27 ES valstybių Lietuva užima 20-ą vietą pagal korupcijos indeksą.

Pirmaujame ir pagal piliečių prieš valstybę laimėtas bylas ES žmogaus teisių teisme...

plačiau
 
Prasmingam savaitgaliui

Šioje laidoje parodyti mechanizmai, kaip su televizijos, spaudos (kitaip MIP) pagalba platinama demoralizuojanti ir bukinanti propaganda, kurios pasekmes matome šiandien ir Lietuvoje.

Kaip ji veikia mūsų mažamečius vaikus ir paauglius, suprasite peržiūrėję šios laidos vaizdo įrašą...

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  12   13   14   15   16   17   18   20  30  40  50  sekantis  >>