į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Piešinių paroda

 

Svėdasų bibliotekoje

Kazimiero Tamošiūno

piešinių paroda

plačiau
 
Deimančiukai Vaižgantui...

 

Šeštadienį Vaižganto muziejuje vyko tradicinis Svėdasų krašto talentų sambūris "Ieškokime "deimančiukų" savyje ir šalia savęs"...

plačiau
 
Bedarbiai be botago prie darbų nelinksta

Šiemet žemdirbiams ir miškininkams palengvinta laikiniems darbams pasitelkiamų darbuotojų įdarbinimo tvarka. Bet kaip paskatinti bedarbius ja naudotis? Ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės džiaugiasi, kad šiemet pagaliau buvo pralaužti ledai – jie be didelių formalumų sezoniniams darbams gali samdytis darbuotojus. 

plačiau
 
Deimančiukai

Liepos 20 d. nuo 13 val. Vaižganto muziejuje

vyks tradicinis Svėdasų krašto talentų sambūris

"Ieškokime "deimančiukų" savyje ir šalia savęs"

 
 
Netriukšmauk miške - mokėsi baudą

Miškas – vieta, kurioje triukšmo lygio niekas netikrina, ar vieša vieta, kur už triukšmavimą baudžiama? Nors Aplinkos ministerija ir policininkai triukšmavimą miške vertina skirtingai, išsiruošusiems paūžti gamtoje verta žinoti, kad tai daryti teks saikingai.

 

plačiau
 
A. Butkevičius apie "revoliuciją" Rusijoje

Prieš dvidešimt penkeris metus Audrius Butkevičius vedė pirmąjį Sąjūdžio mitingą Anykščiuose. Dabar jis - paties žymiausio psichologinio karo teoretiko Džino Šarpo mokinys ir dalinasi savo pastabomis apie rinkimus Rusijoje.

plačiau
 
12 kapitalizmo mitų

Galima pasidžiaugti, kad paskutiniu metu internetinėje žiniasklaidoje daugėja straipsnių, skirtų mūsų gyvenimo analizei. Ši publikacija gana tiksliai apibendrina mūsų santvarkos charakteringiausius bruožus. 

plačiau
 
Žiūrime spektaklį

Sekmadienį prie Svėdasų kultūros namų buvo nemažas sujudimas. Apie pusantro šimto žiūrovų atėjo pažiūrėti Panevėžio vežimo lėlių teatro rodomo spektaklio.  Jame profesoriaus vaidmenį atliko ir svėdasiškis aktorius Vidmantas PILKAUSKAS. Ne tik mažieji žiūrovai buvo patenkinti puikiai praleistu vakaru... 

plačiau
 
Prof. Vytauto Radžvilo perspėjimai Lietuvai

Įdomus analitinis straipsnis apie Europos ir mūsų gyvenimą su istoriniu kontekstu.Straipsnis nėra lengvas, todėl jį vertėtų skaityti dalimis, kad galima būtų geriau suvokti, kuo tai siejasi su mūsų Svėdasų gyvenimu....

plačiau
 
Referendumo iniciatorių sueiga

Šeštadienį Panevėžyje įvyko savanorių ir iniciatyvinės grupės sueiga dėl privalomojo referendumo dėl Lietuvos Respublikos konstitucijos 47 str. pakeitimo paskelbimo. Sueigoje buvo aptariami organizaciniai klausimai. Joje dalyvavo ir vienas svėdasiškių atstovas. 

Pagal gyventojų skaičių mūsų seniūnijai rekėtų apie penkiolikos savanorių parašų rinkėjų. Kaip jais tapti ir kur reikės registruotis, informuosime vėliau.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  15   16   17   18   19   20   21   30  40  50  sekantis  >>