į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Įvykdyta eilinė išdavystė

Vakar, birželio 6 dieną, Vyriausybė paskubomis, nepasitarusi su visuomene nusprendė, kad Lietuvai reikia pasirašyti Europos Tarybos konvenciją dėl smurto prieš moteris ir vaikus. Šios konvencijos priėmimas kelia daug diskusijų visuomenėje, tačiau panašu, kad sprendimas jau yra priimtas neatsižvelgus į jas. Įvesti juvenalinę justiciją respublikoje uždegama žalia šviesa...

plačiau
 
Stende - lankytinų vietų schema

Svėdasiškė Jūratė Gliaudelytė, turizmo ir laisvalaikio vadybos specialistė, yra paruošusi keletą lankstinukų apie Svėdasų kraštą bei išsamų apžvalginės ekskursijos maršrutą po Svėdasų kraštą

plačiau
 
Įsigalioja nauja piniginės socialinės paramos tvarka

Birželio 1 d., įsigaliojo Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimai, kuriais siekiama, kad piniginę socialinę paramą gautų tik tie asmenys, kuriems jos iš tiesų reikia.

plačiau
 
Škvalas šią vasarą - įprastas reiškinys

Škvalas apsisuko ir Alaušo pakrantėje.
 

plačiau
 
T. Baranauskas: Pralaimėjusio Sąjūdžio 25-metis

Sulaukėme Sąjūdžio 25-mečio. Gražus jubiliejus – galima būtų švęsti. Tačiau stebint tai, kas šiuo metu vyksta Lietuvoje, prisiminimai apie Sąjūdį pakilios nuotaikos nesukelia. Kasdien darosi vis akivaizdžiau: minime pralaimėjusio Sąjūdžio jubiliejų. Pralaimėjo jis ne 1992-aisiais, kai šiuo vardu veikusi organizacija iškovojo nedaug vietų Seime. Jo pralaimėjimai tęsiasi nuolat, žingsnis po žingsnio iki pat šios dienos, ir darosi vis gilesni.

plačiau
 
Lankstinukai apie Svėdasų lankytinas vietas

Svėdasiškė Jūratė Gliaudelytė, turizmo ir laisvalaikio vadybos specialistė, yra paruošusi keletą lankstinukų apie Svėdasų kraštą bei išsamų darbą „Apžvalginės ekskursijos maršrutas po Svėdasų kraštą“.  Apie tai numatome papasakoti plačiau kituose mūsų rašiniuose.

plačiau
 
Truputį ststistikos

2012 metų statistikos duomenimis, Anykščių rajone gyveno 5352 vaikai iki 16 metų amžiaus. Rajone yra 131 socialinės rizikos šeima, kurioje auga 293 vaikai. Vien per 2012 metus į socialinės rizikos šei­mų apskaitą įrašyta 31 nauja šeima, kuriose auga 63 vaikai. Pernai iš šeimų buvo paimti 26 vaikai. Vai­ko teisių apsaugos skyriaus teikimu 149 Anykščių rajono vaikams yra nustatyta laikinoji arba nuolati­nė globa - rašo rajono laikraštis "Šilelis".

plačiau
 
Kaip maža mergaitė Lietuvą pakeitė

Kas keičia tautų likimus? Istoriniai procesai? O kas stovi už tų procesų? Paprasti žmonės, be kurių nebūtų įmanoma nei viena revoliucija (ir mokslo, ir meno, ir politinė). Pasitaiko atvejų, kad istorijoje lemtingas posūkis atsitinka tada, kai dėmesio centre atsiduria mažas žmogutis. Vaikas. 

plačiau
 
Juvenalinė justicija - Trojos arklys

x

plačiau
 
Prancūzai už sveiką protą. O mes?

Mažiausiai 150 tūkstančių prancūzų išėjo į demonstraciją ir labai aiškiai pasisakė už amžinąsias vertybes. Aistros nerimsta po to, kai šios šalies parlamentas, nepaisydamas mėnesius trukusių masinių protestų, neseniai pritarė įstatymo projektui, kuris reiškia, kad Prancūzija tapo 14-ąja pasaulio valstybe, legalizavusia tos pačios lyties asmenų santuokas ir gėjų poroms sudariusia galimybę įsivaikinti.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  19   20   21   22   23   24   25   30  40  50  sekantis  >>