į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Kviečiame pasirašyti

Jeigu jau išsiaiškinote ir supratote, kas yra juvenalinė justicija, galite pasirašyti šią peticiją

plačiau
 
Teatro dienos atgarsiai

Reportažas apie Tarptautinei teatro dienai skirtą šventę "Rampos šviesoje" 2013 metų balandžio 7 d. Tai renginys, kurį tikrai verta prisiminti...

plačiau
 
Susitikimas su mažaisiais skaitytojais

Svėdasų bibliotekoje nėra ne sezono meto - joje visais metų laikais nestokoja renginių. Čia gausu ir moksleivių, kuriuos bibliotekininkės sutinka su ypatingu dėmesiu ir meile...

plačiau
 
Jauniesiems svėdasiškiams sekėsi

Gegužės pirmąją 50 kartą vyko tradicinis pavasarinis bėgimas Anykščiai - Puntuko akmuo - Anykščiai. Jame dalyvavo ir Svėdasų gimnazijos atstovai.

Videoreportažas toliau

plačiau
 
"Baltasis balandis" buvo nusileidęs Šimonyse

 

Siekiant suaktyvinti literatų veiklą viešame visuomenės gyvenime ir suaktyvinti jų bendradarbiavimą, ši  fondo "Baltasis balandis" organizuojama šventė vyksta vis kitoje vietoje. Šimonių miestelis pasirinktas neatsitiktinai – šimonietė Vida Kaulakienė tapo Ukmergėje vykusio pernykščio konkurso laureate.

plačiau
 
Pavasariniai "lobiai"

Gedas Vaštakas vienas iš pavasarinių švaros akcijų iniciatorių Svėdasuose. Pernykštė praėjo pakankamai aktyviai. Šiais metais poreikis tokiai talkai tarsi atkrito, nes seniūnija į aplinkos tvarkymą įjungė taip vadinamus pašalpininkus.

Vis dėlto Gedas su keliais draugais ir šiais metais apėjo pernai tvarkytas teritorijas ties koplytėle ir netoliese esančiais partizanų kapais. Rezultatą matote nuotraukoje.

Tai ne viskas. Dar vieną tokią priekabą galima būtų pririnkti, bet ten iš tikkrųjų privati teritorija - reikėtų, kad seniūnija paragintų apsikuopti. Patys talkininkai susidūrė su problema - o kur gi dėti surinktąsias šiukšles? 

 

plačiau
 
Kol Seimo Pirmininkas ieško N.Venckienės...

Nuojauta sako, kad dėl N. Venckienės lietuviška teisėsauga atsidurtų dar labiau nepavydėtinoje padėtyje, negu R. Baranausko atveju. Juk jeigu anglų teisėjai išgirstų, jog vienas ar kitas kaltinimas remiamas įsitikinimais ar interpretacijomis, o ne surinktais įkalčiais, ar kad išteisinamąjį ar kaltinamąjį nuosprendį teisėjai priėmė dėl to, kad vienų liudininkų parodymai jiems atrodė įtikinami, o kitų – ne, jiems žandikaulis atviptų.

plačiau
 
Islandijos precedentas: ką nutyli pasaulio žiniasklaida

Ar girdėjote apie tai, kas atsitiko Islandijoje spalio 23 dieną? Turbūt ne. Ar žinote, kodėl nieko negirdėjote? Kodėl tokį pamokantį Islandijos pavyzdį nutyli pasaulinės masinės informacijos priemonės?...

plačiau
 
Poezijos skaitymai

2013 m. balandžio 27 d. (šeštadienį) 1200 val.

kviečiame apsilankyti Kupiškio r.  

Šimonių bendruomenės namuose (Kupiškio g. Nr.1.), kur vyks tradicinis anykštėno literato, tautodailininko, klieriko

K. Širvinsko vardo  literatūrinis konkursas 

BALTOJO BALANDŽIO SUGRĮŽIMAS

 

Apie registraciją ir konkurso sąlygas

plačiau
 
Naujas tinklapis

"Mes buriamės tam, kad išliktume. Kad būtume savarankiška lietuvių bendruomenė bebaigiančiame sukvailėti pasaulyje. Kad tolesniems amžiams išsaugotume jau visai mažą žemės lopinėlį, kurį lemtis ar dievai skyrė mūsų tautai gyventi. Tik tuomet žinosime, kuo esame ir kuo būsime" - rašo naujojo tinklapio kūrėjai... 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  22   23   24   25   26   27   28   30  40  50  sekantis  >>