į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Kas per paukštis...

Vienas skaitytojas savo kieme nufotografavo iš kažkur atklydusį labai gražų paukštį, kiek mažesnį už balandį...

plačiau
 
Kviečiame aplankyti parodą

Svėdasų meno galerijoje  nuo gegužės 4 d.
TAPYBOS ANT ŠILKO DARBŲ PARODA
„TAU MAMA“

plačiau
 
Kviečiame į minėjimą

 

2013 m. gegužės 18 d. (šeštadienį) 12  val.  

Svėdasų bibliotekoje įvyks popietė 

 

MENAME LITERATŪROS KLASIKĄ

IR GANYTOJĄ VAIŽGANTĄ“,

plačiau
 
"Reklaminis" akcentas?

Vėl apie mus rašo, ir kaip dažniausiai - iš tos pačios pusės...

plačiau
 
Pasaulyje ritasi vaikų atiminėjimo iš tėvų banga

Spaudoje sąlyginai tyliai nuskambėjo informacija apie Norvegijoje ir Anglijoje atimtus vaikus iš lietuvių. Salyginai tyli žiniasklaidos pozicija yra niekas kitkas, kaip valdančiosios daugumos užmojų atspindys priimti panašius įstatymus Lietuvoje.

plačiau
 
Padėkime Jūratei, pasirengusiai garsinti Svėdasų kraštą

Esu Panevėžio kolegijos Turizmo ir laisvalaikio vadybos 3 kurso studentė Jūratė Gliaudelytė. Vykdau tyrimą apie Svėdasų krašto kultūrinio turizmo išteklių pritaikymą turistams. Prašau Jūsų atsakyti į pateiktus klausimus. Anonimiškumas garantuojamas. Anketos rezultatai bus naudojami baigiamajame darbe ir rinkos tyrimų praktiniuose darbuose. 

plačiau
 
Auleliai atnaujina savo svetainę ir rodo pavyzdį svėdasiškiams

Su Motinos dienai skirta muzikine - literatūrine kompozicija aktyvieji Aulelių muzikantai - dainininkai - artistai lankėsi Vaitkūnų ir Būtėnų kaimų bendruomenėse, kur jų pasirodymas buvo šiltai sutiktas, o Būtėnuose netgi visi gavo ne tik saldainių, bet ir buvo apdovanoti įvairiais originaliais rankų darbo suvenyrais. Neįprasta buvo ir tai, kad Būtėnuose pirmąkart teko koncertuoti ir vaidinti lauke. 

www.auleliai.lt  informacija

plačiau
 
Kaip kapitalizmas griauna šeimą

 

Dabartinė ekonomika iš žmogus reikalauja didžiausio lankstumo. Šeima remiasi stabilumu, todėl ji pralaimi, – sako vokiečių filosofas Dieteris Thomä.

plačiau
 
Progresas

Per šiuos mokslo metus mokiniams ir mokytojams buvo pagaminti elektroniniai pažymėjimai, su kuriais bus galima atsiskaityti valgykloje, kontroliuoti mokinių atėjimą ir pan. Neseniai mokykloje pradėjo veikti ir stebėjimo kameros.  

plačiau
 
Spaudos atgavimo dienai

"Mūsų protėviai atsikovojo lietuvišką spaudą, o mes iš jos užauginome monstrą, kuris vadinasi žiniasklaida, ir dabar patys kenčiame nuo jos" - rašė vienas svėdasiškis, gana neįprastomis akcijomis bandęs atkreipti visuomenės dėmesį į vis labiau išsigimstančią žiniasklaidą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  21   22   23   24   25   26   27   30  40  50  sekantis  >>