į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Koncertas: Vitalija Katunskytė ir grupė

 

gegužės 26  dieną 13  val.

Svėdasų kultūros namuose.

Bilietai parduodami  13 -17 valandomis nuo gegužės 21 dienos.

Kaina - 12  Lt,  vaikams - 6 Lt

plačiau
 
Eksperimentas su mikrobangų krosnelėmis šokiravo visuomenę

Šiandien mikrobanginė krosnelė yra milijonuose  virtuvių. Ji atsirado palyginti neseniai ir netruko užkariauti pasaulį. Deja, tolimesni jose ruošiamo maisto kokybės stebėjimai kelia didžiulį nerimą. Internetinėje erdvėje apie tai kalbama jau seniai ir yra nemažai priežasčių išmesti šį patogų prietaisą.

plačiau
 
Žinotina kiekvienam

 

 

Mano draugas atsiuntė man šį straipsnį ir paprašė manęs išsintinėti jį po visą pasaulį. Jeigu kas nors įsimins šią nesudėtingą informaciją, tai galės kai kuriems žmonėms išgelbėti gyvybę. Tai tiesa… Perskaitykite, prašau, šią informaciją:

plačiau
 
Mename literatūros klasiką Vaižgantą

 

Šių laikų šventės, ko gero, įgauna kitokį atspalvį nei būdavo ,,anais“ laikais – kai susirinkdavo masė, kuriai visiškai nesvarbu, apie ką bus kalbama, bet eidavo, nes daug kas eina... Dabar gi į renginius susirenka tie, kuriems iš tikrųjų įdomu, svarbu ir kurie kalba ir girdi širdimi.

plačiau
 
Aplinkosaugininkai prašo gyventojų pagalbos

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas praneša, kad kad Svėdasų seniūnijos Čiukų kaime šeštadienį - sekmadienį į mišką išvežta 30 vnt. po 200 l statinių su neaiškios kilmės cheminėmis medžiagomis.

plačiau
 
Kiaulpienės naudingosios savybės pranoksta bet kokius lūkesčius

Apie naudingas kiaulpienės savybes buvo žinoma jau labai seniai. Dar Avicena rekomendavo šį augalą kaip gydomąją priemonę, padedančią sergant daugeliu ligų. Šiuolaikiniai specialistai visiškai sutinka su senovės gydytoju, juk pienė iš tiesų turi unikalią sudėtį.

plačiau
 
Svėdasiškių draugija "Alaušas" ruošiasi pristatyti savo veiklą ir internetinėje erdvėje

Ši organizacija, vienijanti po didmiesčius ir Lietuvą išsibarsčiusius mūsų krašto inteligentus, jau kelinti metai veikia aktyviai tiek Svėdasuose, tiek Vilniuje. 

 

plačiau
 
Apie skiepus

Aids, kempinligė, juodligė, paukščių gripas, kiaulių gripas - vos ne kasmet po naują ligą.  Žinoma, netrunka pasirodyti ir atitinkami skiepai...

plačiau
 
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas

Vėžio atvejų vis daugėja ir, deja, šiuolaikinė medicina naudoja barbariškus gydymo metodus, tokius kaip chemoterapija, radiacija, kurios tik nuodija žmones ir krauna pelnus farmacijos kompanijoms. Išskyrus kelias vėžio rūšis, chemoterapija yra labai neefektyvi ir geriau jau nieko nedaryti, nei gauti chemoterapiją ir kentėti nuo pašalinių efektų.

Papildoma info čia.

plačiau
 
Blogeris Zeppelinus. O ką aš sakiau? Gruzinams dar anksti į Europą… (video)

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20   21   22   23   24   25   26   30  40  50  sekantis  >>