į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Mes, svėdasiškiai, tikrai turime kuo didžiuotis

- sako Jūratė Gliaudelytė. 

 Jūratė įsigijo turizmo ir laisvalaikio vadybos specialybę, yra paruošusi keletą lankstinukų apie Svėdasų kraštą bei išsamų apžvalginės ekskursijos maršrutą po Svėdasus ir apylinkes. Aprašymus ji padovanojo Svėdasų bibliotekai. Jau pernai vasarą jais domėjosi tik vietiniai, tiek  ir miestelio svečiai. Pasirodo, mes taip mažai žinome apie savo kraštą...  
Pasinaudokime šia vertinga informacija. Būkime savo miestelio mylėtojai, su džiaugsmu rodykime miestelio svečiams tai, kas gražiausia. Ir ne tik parodykime, bet ir papasakokime.


 

        Mes, svėdasiškiai, tikrai turime kuo didžiuotis. Visuomet maniau, kad Svėdasų miestelio istorija labai įdomi tik man. Tačiau visada jutau norą dalintis ir parodyti savo kraštą pasauliui. Dabar supratau, kad daug keliaujančių ir besidominčių įvairiomis vietomis norėtų daugiau pamatyti ir sužinoti apie mus, apie tai ką mes kuriame ir apie tai, kur gyvename ir kokią istoriją mes turime.


Svėdasų kraštas įdomus ne tik savo istorija, kultūriniais objektais ir ežerais bei legendomis... Svėdasai - tai miestelis turintis kažką savito, kas labai traukia. Visada čia norisi sugrįžti, o pravažiuojantys pro Svėdasus dažnai teigia, kad šis kraštas paliko gerus įspūdžius ir tai, kad čia labai gera atmosfera.

 

Puoselėkime visa tai ir garsinkime savo kraštą, parodydami ką turime, kuo tikime, ir ką darome.
Tebūna Svėdasuose laukiami ir sutinkami visi, kas nori mus pažinti... 

                                                               Jūratė Gliaudelytė
 

.