į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
BALTASIS BALANDIS fondas
2018-09-17. Danguje atsispindėjusi Žemė.

2018 metų rugsėjo mėnesio 14 dieną į Kauno pedagogų kvalifikacijos centrą pakilia nuotaika rinkosi LNRS, kūrybinės raiškos asociacijos ,,Kauno branduma“ nariai...

plačiau
 
Poezijos konkursas - 2018 Radviliškyje

XIV respublikinio anykštėno K. Širvinsko vardo poezijos konkurso ,,Baltojo balandžio sugrįžimas'' dalyviai. Radviliškio sav. viešoji biblioteka. 2018-04-28.

 

XIV -jo respublikinio poezijos konkurso ,,Baltojo balandžio sugrįžimas'' laureate tapo poetė iš Šiaulių rajono Virginija Beniušienė.
Padėkos įteiktos už nuoširdžiausią eilėraštį – poetui Antanui Stančikui (Radviliškis), už raiškiausiai skaitytą eilėraštį - poetui Viktorui Gulbinui (Kelmė), už eilėraštį skirtą K. Širvinsko atminimui – poetei Liucijai Jagielienei ( Mažeikiai )..

 
 
2016-02-18. Knygų rekordas.

 

 

 

 

Per visą gyvenimą kūrėjas išleidžia vos kelias ar keliolika knygų. O mūsų kraštietė iš Malaišių LNRS narė, rašytoja Aldona Širvinskienė vien per 2015 metus išleido 10 knygų.  Pradėjo kurti, tik 2007 m. prozą ir poeziją. Po poros metų kūrybą buvo atidėjusi į šalį ir pasinėrė 4 metams į mokslus (baigė kultūros ir muzikos katedrą). Diplomą uždariusi į stalo stalčių, vėl ėmė kurti.

Šiandieną jau turi 12 knygų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4