į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Raimondo GUOBIO puslapis
207-03-01. Beragio žvejybos malonybė

Beragis, šviesi, lygi ledo erdvė ir sekmadienio popiečio pilkšva ramybė. Pėdsakų pėdsakai ir toliuose, rusvų nendrių ir pakrančių medžių fonuose boluojančios žvejų " trobelės " - kvadrato ir kitokių formų medžio rėmai aptraukti celofano plėvele ant įvairiausių formų pavažų. Žengiu mindamas ir savuosius pėdsakus į vis dar švarų sniegu apneštą ledo rūbą.

plačiau
 
2017-02-28. Dar vienas žingsnis didžiosios pergalės link...

Sekmadienio popietę Svėdasų vyrų krepšinio komanda peržengė ketvirtfinalio barjerą - įprastu ritmu bei elegantišku stiliumi įveikė Kavarsko krepšininkus rezultatu 75 : 66 ir iškopė į rajono pirmenybių pusfinalį. Stebėtina, kad visi žaidėjai žaidė be keitimų, mat atsarginių nebuvo - traumos ir gyvenimiški reikalai išretino komandos gretas.

plačiau
 
2017-02-20. Martynas Dulkė. Svėdasietiška dvasia Vilniuje

"Žmogau, tavo veidas Dangui atsispindi ", skelbia Vilniaus mokytojų namų lange kabanti afiša, skelbianti apie Anykščių muziejininko, laikraščio " Anykšta " bendradarbio, svėdasiškio Raimondo Guobio fotografuotų senųjų Svėdasų krašto - " Pragiedrulių žemės " gyventojų portretų parodą, kuri sostinės centre...

plačiau
 
2017-02-19. Raimondas Guobis. Tauriųjų kalnų karalystė

Šių metų, minimų kaip piliakalnių ir tautinio kostiumo vasario 16 - ios paminėjimo Svėdasuose tema buvo " Tauriųjų kalnų karalystė ". Melstasi už tėvynę, Laisvės skvere šventės vėliavą kėlė krašto ūkininkai, veiklusis jaunimas pradžiugino ...

plačiau
 
Raimondas Guobis. Lino pasakos triptikas

Svėdasų bibliotekoje net trimis renginiais paminėta svėdasiškiams taip svarbi linų dievaičio - Vaižganto šventė. Lino darbų įmantriausiųjų paroda, senų močiučių patyrimų ir verpimo popietė bei mažųjų rokiškėnų, vaikų darželio - lopšelio " Varpelis " auklėtinių koncertas " Oi, ką kalba linelis ".

plačiau
 
2017-01-17. Amžiams nepamirštama Tarvergata arba dienos Romoje

Tai buvo jau senokai, net netikėjau, kad įspūdžiai patirti jubiliejinių krikščionybės metų kelionės metu niekada neišblės rugpjūčio karštis, istoriniai miestai, katedros, maldos ir pats tikriausias asmeninis susitikimo su Dievu pojūtis ...

plačiau
 
2017-01-14. Piliakalnio aidas..

Kaip aš ieškojau piliakalnio , ką mane Šventame miške Dievas pasakė... Kaip dailią " auksinę " lazdą išsilaužiau, kaip klajojau po Valintos ir Ivonės santaką ir ten piliakalnio ieškojau, kaip apie pono Jaugelio mišką, Didšilį ir kitus dalykus dar daugiau sužinojau...

plačiau
 
2017-01-13. Trys Karaliai atėjo...

Trys karaliai atėjo, dovanas jiems padėjo... " kadaise dainuodavo linksmi, po sodžių vaikščiojantys bernai, keistai, išverstais kailiniais ir kitomis grožybėmis pasirėdžiusi trijulė simbolizuojanti kadaise gimusio Kristaus pagerbti atėjusius Rytų išminčius - Tris Karalius. Vaikšto, sveikina, kalbina, linki puikiausių metų ir sėkmių sėkmės.

plačiau
 
2017-01-11. Mažasis Luvras Svėdasuose

Svėdasų bibliotekoje bei meno galerijoje nuolat vyksta įvairaus įvairiausios profesionalaus ir mėgėjiško meno parodos. Praeitų metų pabaigoje svėdasiškiai žavėjosi Loretos Uzdraitės menais, o štai šių metų pradžioje susitelkė į spalvingą paletę net keturios parodos, kuo ne mažasis Luvras?..

plačiau
 
2017-01-03. Dovanos taip mielai, nepamirštamai bibliotekai

Svėdasų miestelio biblioteka savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 1940 m., nors jau tarpukariu veikė kelių organizacijų knygynėliai, buvo Juozo Tumo - Vaižganto skaitykla.

plačiau
 
<<  ankstesnis  4   5   6   7   8   9   10   sekantis  >>