į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
Skelbimas

Septintasis Svėdasų krašto talentų sambūris „Ieškokime „deimančiukų“ savyje ir šalia savęs“

plačiau
 
Pagerbtas istorinis žygdarbis

Tradiciškai liepos 16 – osios vakarą prie mūsų milžino Puntuko gausiai susirinkę anykštėnai paminėjo Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žygį per Atlantą.

plačiau
 
Mirė monsinjoras Alfonsas Svarinskas

Naujienų portalas "DELFI.lt"  informuoja, kad ketvirtadienį (liepos 17 d.) mirė monsinjoras Alfonsas Svarinskas, Lietuvos katalikų dvasininkas, disidentas, politinis veikėjas, karo kapelionas, atsargos pulkininkas, ne kartą lankesis ir Svėdasuose pas tremties draugą Petrą Pakštą...

plačiau
 
Z. Vaišvila. 2014 m. liepos 11 d. Konstitucinio Teismo nutarimas – nėra to blogo, kas neišeitų į gera….

...reikia ne ginčytis su valdžia, o telktis ir aukoti smulkesnius klausimus dėl pagrindinio. Viską aprėpti neįmanoma, nes administracinį ir finansinį valstybės resursą valdo sistema. Todėl laikas ruoštis referendumui dėl Tautos atstovybės Seimo paleidimo. Kitos išeities nėra.

plačiau
 
Skelbimas

Parama maisto produktais bus dalinama nuo liepos 15 dienos  nuo 9 iki 16 val.

 
 
Muziejus

Vaižganto jubiliejiniais metais vykdomas Vaižganto (Svėdasų krašto) muziejaus atnaujinimas...

plačiau
 
Rolandas Paulauskas apie Ukrainą

Signataras Rolandas Paulauskas apibendrina padėtį Ukraioje.

plačiau
 
Raimondas Guobis. Svėdasiškių nuotykiai Vilniuje arba diena dainų šventėje

Jubiliejinės Dainų šventės " Čia mūsų namai" folkloro dienos " Laimužės lemta" programoje tūkstantinėje dainininkų, muzikantų, šokėjų fiestoje dalyvavo ir legendinio Svėdasų etnografinio ansamblio dabar jau vadinamo folkloriniu dainininkai, džiuginę programa " Ruoškis sesula..."

plačiau
 
Raimondas Guobis. Paminėtas šventojo aureolės vertas svėdasiškis

Šeštadienį Svėdasuose paminėtas svėdasiškio, šventojo aureolės verto liaudies kunigo Aleksandro Papučkos ( 1914 - 19770) šimtasis gimimo jubiliejus. Melstasi bažnyčioje, dalintasi atsiminimais, koncerte skambėjo giesmės ir dainos, krikščioniškoje vienybėje pavakarieniauta.

plačiau
 
Giedame himną

Liaudies mažyn - patriotų daugyn?

plačiau
 
Patriotiška papūga

Šiaulietis Užgavėnių kaukių drožėjas Saulius Tamulis kaip retas kitas žino, kad patriotizmo galima išmokyti ne tik žmones. Jis turi žako veislės papūgą Albiniuką, kuris yra tikras Lietuvos patriotas. Labai mėgsta giedoti „Žemėj Lietuvos“ bei „Tautišką giesmę“. Jei nekreipi dėmesio ir nebendrauji, išvadina „čiučela“. Jei patinki, pasiūlys alučio arba paprašys bučkį.

plačiau
 
Apie valiutą ir pinigus

Skaitytojas rekomenduoja pažiūrėti...

plačiau
 
Kur daugiausia patriotų

„Žinių radijo“ žurnalistas Ridas Jasiulionis lankėsi Krakūnų rinkimų apylinkėje - vienintelėje Lietuvoje, kurioje referendumas įvyko: čia net 62 proc. gyventojų atėjo į referendumą.

 

plačiau
 
Kodėl V.Landsbergis atsisakė Lietuvos pilietybės?

Toks klausimas man kilo stebint referendumui skirtą televizijos laidą, kurioje buvęs Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas atvirai ir „kietai“ agitavo žmones jame nedalyvauti.

plačiau
 
PAREIŠKIMAS

Tautininkų Sąjunga, aktyviai dalyvavusi Lietuvos piliečių Referendumo iniciatyvoje, apgailestauja, kad nepavyko pasiekti pergalės. Nekaltiname suklaidintų ir nuviltų piliečių. Pagrindinė atsakomybė už pilietinės demokratijos krizę tenka sabotuojančioms partijoms, boikotuojantiems ir dezinformuojantiems žiniasklaidos atstovams, politinių represijų užsakovams ir vykdytojams.

plačiau
 
Muziejus

Svėdasų krašto (Vaižganto) muziejus, esantis Kunigiškių kaime, netoli Svėdasų miestelio, prašo Jūsų visų pagalbos. Jeigu kam nesunku, palikite savo balsą už šį muziejų šiuo adresu

plačiau
 
Patys patvirtinome, kad su mumis visos valdžios galės elgtis neteisingai.

Laimėjome tik tiek, kad dabar mums bus nevalia piktintis. Šaukti, kad su mumis elgiamasi neteisingai. Nes ignoruodami referendumą patys tą neteisybę palaiminome.

plačiau
 
Dingo nepilnametė

Utenos policija ieško dingusios be žinios Samantos Žilytės, gimusios 2000 m., kuri birželio 29 d., apie 11 val., išėjo namų, esančių Utenoje, Vaižganto g., ir iki šiol negrįžo. Mergaitė – vidutinio kūno sudėjimo, rusvais, iki pečių kirptais plaukais, 165 cm ūgio.

Asmenis, turinčius informacijos ar žinančius dingusiosios buvimo vietą, Utenos policijos pareigūnai prašo pranešti telefonu Nr. (8 389) 64 321 arba 112.

 
 
Ar Lietuvai referendumai nereikalingi?

Re­fe­ren­du­mas yra svar­bi prie­mo­nė įtrauk­ti pi­lie­čius į vals­ty­bės klau­si­mų spren­di­mą ar­ba ga­li­my­bė val­džiai pa­si­tar­ti su pi­lie­čiais prieš pri­imant to­kius spren­di­mus.

plačiau
 
Referendumo pabaiga – naujo kelio pradžia

Tokia šio referendumo baigtis nėra pabaiga to, kas buvo pradėta prieš metus, o jei tiksliau, jau nuo 2010 metų. Tai yra pradžia naujo judėjimo, kas dar nesusiformavo, tačiau jau turinčio 320 000 Lietuvos žmonių palaikymą – tokį palaikymą, kokio neturi nė viena partija. Ir tas palaikymas kyla ne siekiant naudos sau, o visiškai nesavanaudiškai, iš tikro pilietiško suvokimo.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  113   114   115   116   117   118   119   sekantis  >>