į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
. » Kita info
ATGARSIAI

Išaugęs Nevėžio pakrantėje

Rudenišką 2013 m. spalio 11-osios popietę į Panevėžio rajono viešąją biblioteką rinkosi literatūros mylėtojai. Dembavietis Stanislovas Grigas pristatė savo pirmąją, ką tik išleistą poezijos knygelę „Išaugau Nevėžio pakrantėje“.

 

Bibliotekos direktorė R. Bagdonienė, pristatydama autorių, pasidžiaugė, kad kraštiečiai savo kūryba praturtina visos lietuvių literatūros kūrėjų gretas. Renginyje dalyvavę Dembavos bendruomenės atstovai, autoriaus artimieji, literatai klausėsi patriotiškų, šmaikščių, lyriškų autoriaus eilių. Ne visi žinojo, kad šis aktyvus, įvairiapusis žmogus dar rašo ir eilėraščius.

 

„Poezija – būdas kalbėti apie esminius gyvenimo dalykus, - teigė autorius, pasakodamas apie pirmųjų eilių parašymo aplinkybes. – Kiekvienas poezijos kūrinys turi savo parašymo istoriją.“ Autoriaus skaitomi jie skambėjo įtaigiai ir emocionaliai.

 

Susirinkusiųjų sielas sušildė miežiškiečių Audronės ir Linos atliekamas muzikinis kūrinys - pagal Stanislovo Grigo eiles jos sukūrė jausmingą tango melodiją.

 

Su pirmąja išleista knyga, o taip pat ir su asmeniniu jubiliejumi, autorių sveikino artimieji, draugai, bendraminčiai, bibliotekininkai ir literatūrinio fondo ,,Baltasis balandis‘‘ pirmininkė Aldona Širvinskienė.

 

Stanislovas į pirmą „Baltojo balandžio“ renginį atvyko dar 2009 metais ir liko ištikimas šiam paukščiui.

Popietė visiems suteikė nepamirštamas kūrybinio džiaugsmo akimirkas...

 

Panevėžio raj. bibliotekos informacija