į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
Raimondas Guobis. Tradiciniai skaitymai prie šventojo Jono šaltinio

Kavarsko bibliotekininkės Eugenijos Zajankauskaitės inciatyva šeštadienio vakarą Kavarske, prie šventojo Jono šaltinio vyko tradiciniai poezijos skaitymai, kuriuose dalyvavo ir keli Svėdasų krašto eiliuotojai...

plačiau
 
Vytautas Landsbergis iškėlė klausimą apie nematomą, tačiau realiai Lietuvą valdančią jėgą

Vytautas Landsbergis iškėlė klausimą apie nematomą, tačiau realiai Lietuvą valdančią jėgą

plačiau
 
Antrasis stebuklas neįvyko...

Pirmasis stebuklas buvo 321 000 parašų... "

"Mažas piliečių aktyvumas  visiškai nestebina. Žmonės du mėnesius buvo gąsdinami: vyko gąsdinanti agitacija, kad Lietuva bus išmesta iš Europos Sąjungos, kad gausime baudą, kad reikės gražinti įmokas. Vėliau prasidėjo politinio lygmens gąsdinimai," - kalbėjo J. Panka.
 

plačiau
 
ŠIANDIEN REFERENDUMAS !

Pirmieji balsuotojai pasirodė už pusvalandžio po apylnkės atidarymo ir per pirmąsias dvi valandas pilietinę pareigą atliko beveik pusšimtis svėdasiškių. O tuo tarpu prekybininkai jau ruošėsi kermošiui...                                                                                                                                                                                       Aktyvumo žemėlapis

 
 
VISI Į REFERENDUMĄ !!!

 

 

Kas mes - tauta, piliečiai ar liaudis?

Prieš ateinant prie balsadėžių, verta pasiskaityti šį straipsnį...

plačiau
 
Rinkėjai

Jų grupinį portretą pristato Nepriklausomybės akto signataras Rolandas Paulauskas...

plačiau
 
Pasaulio vientisumas

 

 

Stebina mūsų valdžios užsispyrimas ir tokios neklystančios pozicijos demonstravimas žemės pardavimo klausimu. Iš kur tas žinojimas? O gal Pasaulyje yra sėkmės pavyzdžių, kai Tauta pardavė savo namus: žemes, vandenis, miškus – ir po to išliko bei oriai ir turtingai gyveno?

plačiau
 
Sekmadienį, 29-tą birželio - REFERENDUMAS !

Tai ne eiliniai Seimo ar europarlamento rinkimai, kurie iš esmės nieko nelemia. Referendumas - tai visuotinis Tautos pasitarimas ir kartu vienintelė likusi galimybė pradėti realias permainas. Bet reikia, kad jis įvyktų. Tam reikalingas ir TAVO balsas: juk mūsų Lietuvoje liko labai mažai rinkėjų. Todėl, eidamas į kermošių, nepamiršk pasiimti asmens dokumento ir užsukti į rinkiminę apylinkę...

plačiau
 
Apie Jonines

"Joninės - pagonių šventė.. Burtai, paparčio žiedo ieškojimas, laužai, vainikai, stabai,- pavirtę dievais... Konservatoriai sako, kad paskutiniai šie metai, kai ši šventė yra valstybinės reikšmės. Tai girtuoklystės šventė. Jie nori tokias šventes panaikinti. Šiuo klausimu, kaip nebūtų keista, bet jie teisūs. Biblijoje tokių švenčių puoselėtojai prakeikti,"- rašo vienas internautas...

plačiau
 
Liko savaitė...

"Šį Referendumą organizavo ne valdžia, o patys piliečiai. Matėme, kaip valdžia jo bijo ir visaip trukdo. Parodykime valdžiai, kad mums ne visvien kas dedasi valstybėje. Ateikime ir psakykime TAIP." -  rašo vienas pensininkas...

plačiau
 
Joninėms artėjant

"Vakar su AKC Svėdasų skyriaus kolektyvu buvome Svėdasų senelių namuose. Joninių proga padovanojome seneliams ir personalui puokštę pačių gražiausių dainų ir dainų šventės programą. Labai ačiū, kad pakvietėtė"- socialiniame tinkle šia žinia dalinasi Irma Deguckienė.

 
 
Joninės

Joninės Svėdasuose birželio 23 d. 22 val. AKC Svėdasų skyriaus kiemelyje su gyva muzika, tradicijomis ir diskoteka jaunimui bei visiems kitiems;-)

Vakaro metu turėsite galimybę išvysti Svėdasų folklorinio ansamblio programą, kurią atliksime Vilniuje dainų šventės metu liepos 4 d.Sereikiškių (Bernardinų) parke.

 
 
SVARBIAUSIAM ĮVYKIUI ARTĖJANT

Susipažinę su šiame straipsnyje pateiktais komentarais, ne vienas suprasime kodėl birželio 29-ąją būtina ateiti į referendumą...

plačiau
 
Kreipėsi į Prezidentę

Andrius Lobovas žinomas kaip aktyvus Drąsiaus Kedžio dukros Deimantės gynėjas, viešai prie Lietuvos prezidentūros pranešė, kad Deimantė Kedytė yra nužudyta. A.Lobovas pareikalavao Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, kad ši imtųsi tyrimo ir išsiaiškintų nusikaltelius, banditus kurie tai padarė.

 

Komentaras

plačiau
 
Skelbimas

Kviečiame dalyvauti diskusijoje-susitikime prie kavos birželio 12 d. 16 val. tema ,,Skirtingų kartų šeimos vaidmuo visuomenėje".

plačiau
 
Referendumo iniciatoriai laimėjo teisme

Birželio 11 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) nusprendė, kad Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija (VRK) neužtikrino privalomojo referendumo „Tautos valia“ iniciatyvinei grupei bei oponentams galimybių pasinaudoti minimaliu Referendumo įstatyme numatytu Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) laidų laiku šio referendumo agitacijai.

plačiau
 
Skelbimas

Birželio 14 - ąją , šeštadienį bus minimas 100 - sis svėdasiškio, ypatingo pašaukimo ir gyvenimo kunigo Aleksandro Papučkos jubiliejus.
14 val. Šv. Mišios svėdasų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje.
Po pamaldų atminties popietė ir koncertas Svėdasų kultūros namuose.
Svėdasiškiai, dalyvaukime, pagerbkime, prisiminkime, pažinkime ir iš jo švento gyvenimo pasimokykime.
 

 
 
Referendumas

Seimo narės Aurelijos Stancikienės pasisakymas plenarinio posėdžio metu

plačiau
 
Kviečiame

Birželio 7 dieną jau 37 –ąjį kartą Anykščių rajone, Niūronių kaime rengiama respublikinė žirgų sporto ir tradicinės kultūros  šventė „Bėk bėk, žirgeli“.

plačiau
 
Mokymai tėvams Svėdasų J.Tumo-Vaižganto gimnazijoje

Šių laikų vyresniajai ir jaunajai kartoms tenka gyventi politinės-ekonominės santvarkos virsmo sandūroje. Naturaliai egzistavę prieštaravimai tarp kartų viro tikru ideologiniu karu, kurio fronto linija perkirto beveik kiekvieną šeimą. Tėvų-vaikų santykiai tapo sudėtingi ir netgi konfliktiški. Ką daryti ir kaip bendrauti su šiuolaikiniu jaunimu?

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  118   119   120   121   122   123   124   sekantis  >>