į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
SVEČIAMS » Nakvynės ir poilsio vietos
.

Artimiausios nakvynės ir poilsio vietos


 

 
 
Kaimo turizmo sodyba "PAS DRAMBLIUKĄ"

 

Tai arčiausiai miestelio esanti sodyba, kurią pasiekti nesudėtinga ir be nuosavo automobilio. Erdvi poilsio zona prie ežero su atitinkama įranga, vaikams labai tinkanti maudykla, jauki pirtelė su terasa prie pat vandens, kurioje galima praleisti ir romantišką naktį dviese...

Nuomojamos valtys, baidarės, organizuojami žygiai Jaros ir Šventosios upėmis.

 

Atstumas iki Svėdasų centro - 0,5 km

         

plačiau
 
Sodyba "BARONO VILA"

Sodybos savininkai kūrybinių profesijų žmonės ir siekia, kad svečiai pajaustų  gamtos harmoniją, grožį, atgautų jėgas ir pailsėtų. 

Viskas, ko reikia kaimo sodyboje miesto žmogui - natūrali, kitokia negu mieste aplinka, patogumai, komfortas ir greta besiganantys elniai...

 

Atstumas nuo Svėdasų - 4 km

plačiau
 
Etnografinė sodyba "RIEŠUTŲ ŠILAS"

Etnografinis vienkiemis miško parke, iki ežero - vos 100 m. 
Tinka ramiam poilsiui ir šėlsmu. Atskirame name svečiams įrengta 20 vietų Karčema pobūviams su židiniu, seklyčia su senoviniais baldais, miegamieji kambariai, virtuvė, mansardoje erdvi terasa su vaizdu į mišką; 

Sodyboje auginami ir dauginami lietuviškos selekcijos kultūriniai lazdynai "Puntukas", perteikiama ilgametė sodininkų patirtis.

plačiau
 
"ŽALIOJI STOTELĖ"

Vaizdingą Aukštaitijos kraštą puošia ilgiausia Lietuvos upė – Šventoji. Turistų ypač pamėgta baidariių, kanojų ir plaustų trasa. Taip pat kviečiame plaukti ir Jaros, bei Vyžuonos upėmis. Jūsų patogumui mes įsikūrėme ypatingai patogioje vietoje, prie pagrindinio kelio Utena-Kupiškis, netoli tilto per upę, Žaliosios kaime, ant Šventosios upės kranto.

 

Mūsų turistinė stovykla kviečia jus pailsėti, įsikurti puikiai įrengtoje stovyklavietėje su lauko pavėsinėmis, pavėsine su židiniu, šašlykinėmis, laužavietėmis, vieta palapinėms, pirtimi ant upės kranto, žaidimų, tinklinio aikštelėmis, kubilu, taip pat turistinės stovyklos lankytojams siūlome išsinuomoti  baidares.

 

plačiau
 
Viešbutis-restoranas "Žalias slėnis/Romuvos parkas"

įsikūręs ant švariausios Liestuvos upės -Šventosios kranto.

Nuostabios gamtos apsuptyje, ideali vieta tiek poilsiautojams, tiek verslininkams. 

Mes Jums siūlome daug puikių būdų atsiriboti nuo miesto šurmulio, 
bei pasimėgauti pramogomis, suteiksianćiomis naują jėgų antplūdį.

 

plačiau
 
"SENOJI SODYBA"

„Senoji sodyba“ įsikūrusi senajame Mickūnų palivarke, šalia Šventosios upės. Tai vienkiemis, apsuptas pušynų, tyro oro ir šimtamečių medžių. Čia rasite ramybę, privatumą, komfortą. Mūsų sodyba puikiai tinka vestuvėms, gimtadieniams, susitikimams ir įvairioms šventėms švęsti.Sodyboje maloniai ir turiningai praleisite laiką su draugais ar šeimomis.

plačiau
 
Sodyba "TARP LIEPŲ"

Apsupta Starkonių ir Medinos miškų, prie vaizdingos upės Šventosios, pamėgtos baidarininkų, įsikūrusi sodyba ,,Tarp liepų".

Visada džiaugiamės galėdami pasidalinti svetingumu, pasididžiuoti sodyboje saugomais protėvių sendaikčiais, teikiančiais ramybę ir gerą aurą.

Galėsite mėgautis gamtos ramybe ir įdomiai leisti laisvalaikį. Turėsite progą dviračiais pakeliauti 1863 m sukilėlių takais, pasigrožėti unikalia medine Inkūnų bažnytėle,čia kuriamu "ATMINTIES" skulptūrų parku, atsigaivinti "stebuklingo" šaltinio vandeniu. Pažymėtoje dviračių maršruto po apylinkes informacinės lentos, miškų glūdumoje dar likę kaimai ir senos kapinaitės liudija ilgą, turiningą čia gyvenusių žmonių praeitį.

Sodyba ,,Tarp liepų" – senų laikų dvasios ir šiuolaikinio komforto derinys.

Kultūringų grupių vertinančių jaukumą, kultūrą ir švarą laukiame ištisus metus. O Jūsų laukia geras poilsis ir pažintis su nuostabios gamtos istorijos ir kultūros turtais apdovanotu kraštu.

 

plačiau
 
Sodyba "UNTUPIAI"

Jei pavargote nuo miesto šurmulio, automobilių spūsčių ir labai greito gyvenimo tempo –sodyba UNTUPIAI, tai nuostabi vieta, kaip tik skirta pailsėti Jums. Sodyba UNTUPIAI yra įsikūrusi Anykščių rajone, Kuprių kaime ant Šventosios upės kranto.  Aplink sodybą ošia miškai ir dvelkia gaivus oras.

2011 metais sodyboje UNTUPIAI įvyko reikšmingi pokyčiai. Vietoje senovinio klojimo pamatų buvo pastatytas rąstinis kaimo turizmui skirtas gyvenamasis namas su 60 kv/m švenčių sale. Name yra 12 kambarių (36 miegamos vietos), kurių kiekvienas talpina po tris žmones: kiekviename kambaryje yra po vieną dvigulę ir vieną viengulę lovas.  Visame name yra WC ir dušai, vieni kambariuose, kiti šalia jų. Švenčių salėje galima švęsti  įvairias šventes, yra vietos šokiams.  Šalia salės yra virtuvė, kur šaldytuve galima laikyti atsivežtą maistą ir esant poreikiui jį pasiruošti.

Jei pageidausite aktyvaus poilsio - galėsite žaisti tinklinį, krepšinį ar futbolą. Norėdami pramankštinti rankas - galėsite leistis į žygį baidarėmis švaria Šventosios upe, o grįžę atsipalaiduoti karštoje pirtelėje. Ant šlaito įrengtoje pavėsinėje galėsite grožėtis nuostabia Šventosios upės vaga bei klausytis paukščių čiulbesio, o užklupus lietui - niekur nereikės slėptis. Ieškantiems aktyvaus poilsio ir adrenalino, siūlome pasivažinėti su keturračiais motociklais įdomioje ir nenuspėjamoje trasoje. O pavargę galėsite apsigyventi name arba įsikurti palapinėse.
Mes siekiame sukurti malonią ir jaukią aplinką, kad grįžę namo jaustumėtės atitolę nuo rutinos, atsipalaidavę bei kupini naujų idėjų ir jėgų.

plačiau
 
Kaimo turizmo sodyba "ŠVENTOSIOS UPĖS SLĖNIS"

Rindzevičių sodyba "Šventosios upės slėnis" įsikūrusi ant upės kranto, miško apsuptyje. Tai taikus, upės apjuostas, svetingas gamtos kampelis. Vasarą ir rudenį miškuose gausu grybų, uogų. Žūklės mėgėjams upė pateiks malonių staigmenų. Pėsčiomis žygeiviai lengvai aplankys ir vaikams parodys šalia esantį žverinčių, beždžionių (kabantį) tiltą, senovinį Inkūnų kaimą (Šv. mergelės Marijos apsireiškimo vietą) ir dar daugiau jėgų įgaus atsigėrę gydomųjų galių turinčio šaltinio vandens. Šventosios kraštovaizdžio draustinio pasididžiavimą, Šventosios Kilpas, lengvai pasieksite dviračiu - ši baidarininkus erzinanti ir tuo pačiu viliojanti gamtos išdaiga yra vos už 2 km. Pakeliui įspūdingi ąžuolai ir miško buveinės. "Šventosios upės slėnyje" tikrai galėsite patirti visus gamtos suteikiamus malonumus 

plačiau
 
Broniaus Juzelskio sodyba

Broniaus sodyba įsikūrusi šalia Juodonių piliakalnio, gražioje, ramioje vietoje, penkių metrų atstumu nuo tvenkinio (5 ha).

Sodybos teritorijoje įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės, originali pavėsinė, vaikams pastatytos supynės. 

Svečiai gali apsistoti net trijuose nameliuose. Vienas jų – net 120 metų senumo klėtis, kurioje įrengti du atskiri miegamieji, nedidelė pokylių salė, virtuvėlė, pirtis.

Didysis namukas turi erdvią pokylių salę, patogią virtuvę, tinkamą didesnėms šventėms rengti, dušą, wc, terasą su vaizdu į ežerą.

Mažasis namelis turi pirtelę, jaukų kambarį su langu į ežerą, bei terasa sujungta su lieptu. Antrame aukšte – miegamieji.

Namukas “Inkilas” – ieškantiems orginalumo. Įkurtas tarp medžių, 4 m aukštyje. Miegamasis dviems, su wc, nedidele terasa.

plačiau
 
Kaimo turizmo sodyba “JARA”

Rimanto Petkevičiaus 2 gandrų poilsiavietė gražioje vietoje prie Šventosios ir Jaros upių santakos Galvydžių kaime. Visi patogumai ir geros sąlygos didesniai poilsiautojų grupei ramiam ir aktyviam poilsiui. Pirtis, pokylių salė (30 žmonių), maudyklės, aikštelės žaidimams, valtys ir kt. Tel.: 8 657 81200, 8 657 81141;