į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
REFERENDUMO puslapis
Rajono Referendumo koordinatoriai išplatino kreipimąsi į vietos bendruomenes

Anykščių rajono Referendumo koordinatoriai išplatino kreipimąsi į vietines bendruomenines organizacijas. Šį jų žingsnį padiktavo nerimas dėl vangiai vykstančio parašų rinkimo mūsų rajone, kas gali turėti lemtingą įtaką ir visos respublikos rezultatams. Jeigu referendumo iniciatyva žlugtų, atsakomybės dalis tektų ir kiekvienam iš mūsų.

 

Kadangi ši pilietinė akcija vyksta informacinės blokados sąlygomis, tad bendras rezultatas priklauso tik nuo bendruomenių vadovų sąmoningumo ir parašų rinkėjų skaičiaus bei jų aktyvumo...

Pirmieji į kreipimąsi atsiliepė inkūniečiai. Jų bendrijjos pirmininkas Valentinas Šapalas atsiuntė tokį laišką.

 

Sveiki žemiečiai,

aš jau seniai renku parašus, bet matau, kad Anykščių krašte šis darbas nedirbamas arba dirbamas labai silpnai, o daugiau kaip pusė termino jau praėjo.

 

Žemiečiai, sukruskite ir neapsikiaulinkite. Bus gėda prieš kitas savivaldybes ir nuodėmė prieš savo vaikus bei vaikaičius, jei nesurengsime referendumo svarbiausiu mūsų Tautai klausimu. Žemė - tai Tautos pagrindas ir išgyvenimo galimybė. Imkime pavyzdį iš žydų - jie supirkę arabų žemes savo valstybę po 2000 metų atkūrė. O mes ką, žemę išparduosime?

 

Nesuprantu, kodėl parašai renkami tik Elmininkų ir Svėdasų apylinkėse, o kur kiti savivaldybės miesteliai, patys Anykščiai? Miega? Ar ten jau nebėra blaivių žmonių? Kiekvieną dieną Baranausko aikštėje turėtų sėdėti komanda ir rinkti parašus, kaip kad sėdi Vilniuje prie V. Kudirkos paminklo? O kur Kavarskas, Troškūnai, Debeikiai, Andrioniškis, Viešintos ir kt.?

 

Aptingome broliai, oi aptingome, ir to istorija mums neatleis. Jei tingime pajudinti pirštą dėl savo gerovės ir vaikų ateities, tai reikės arti svetimiems, ką jau ne taip seniai darėme. Taigi, sukruskime. Jei nesurengsime referendumo, tai visos mūsų bendrijos ir bendruomenės bus lygios nuliui, jų darbas taps tuščiu, bevaisiu. O kodėl bendruomenės nariams nesėsti viduryje miestelio ir nerinkti parašų ? Tai būtų labai prasmingas jos darbas. Visada gyvenime reikia rinktis kas yra svarbiau ir padaryti tą darbą, kuris tuo metu yra būtinas. Tada būsime kieti. Sėkmės.

Pagarbiai, Valentinas Šapalas

KomentaraiSusisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti