į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2021-06-02. DVI SAVAITĖS APSISPRENDIMUI

Viktoras Jašinskas

  · 
DVI SAVAITĖS


Iš pradžių jie tave ignoruoja, tada juokiasi iš tavęs, kovoja su tavimi, ir tada tu laimi.
(Mahatma Gandhi)


O kuo mes skiriamės? Esame kolonija. Be savo valiutos. Be įstatymų viršenybės. Be Lietuvos vizijos.


Su per prievartą brukamomis svetimomis "vertybėmis". Su sužlugdytais regionais. Su infantiliais parsidavusiais politikais ir valdininkais.


Lygiai už dviejų savaičių, visa Lietuva vėl važiuoja į Vilnių. Ne šiaip sau. Vilnius prarado klausą ir regėjimą. Vilnius tapo neįgaliu spręsti visos LIETUVOS problemas.


Saujalė prisitaikėlių ir mažumų pakalikų toliau naikina tai, kas mums šventa - šeimą ir Konstituciją.


Prieš visą tai - jėga nėra sprendimas, nors daugelis mano kitaip. Žinau kad esame pikti, tačiau išlaikykime šaltą protą.


Dabar ypač svarbu būti visiems kartu. Visiems kam rūpi Lietuvos ateitis, pamiršus tarpusavio nesutarimus ir negandas. Mes visi - broliai ir sesės!


Istorija jau ne kartą įrodė - nėra tokio priešo, kurio nenugalėtų tiesa, meilė ir šviesa. Būkime sąmoningi ir išmintingi.


P. S. Aprangos kodas - baltas!

 

 


Simas Baskas
Kodėl ŽEMINATE ir atstumiate kelis šimtus tūkstančių vilniečiu ,kurie irgi kenčia nuo iš VISOS LIETUVOS į Vilnių ir Lietuvos valdžią sulindusių AFERISISTŲ ,kurie nei Vilniuje gimė ,nei Vilniuje augo ir nėra joks Vilnius . ? ('' Lygiai už dviejų savaičių, visa Lietuva vėl važiuoja į Vilnių. Ne šiaip sau. Vilnius prarado klausą ir regėjimą. Vilnius tapo neįgaliu spręsti visos LIETUVOS problemas.'')

 

Vida Adiva Vidaitė
Kad tikrai Vilnius savotiškai neįgalus. Liūdna , bet taip. Neįgalus net per mitingus ateiti.. Kai buvo uždaryti miestai- daugumos akys buvo į Vilnių. Ko imsis vilniečiai. Buvo mitingai. Kiek žmonių juose dalyvavo? Jei ką, gimiau ir esu Vilniuje. ir mačiau kiek ateidavo žmonių. Ir man savotiškai gėda.. ir liūdna, kad Vilnius toks. Kad reikia visos Lietuvos žmonių čia. Nes.. Vilnius ,,miega'' .

 

Minite ,,kelis šimtus tūkstančių vilniečiu'' -- kur jie visi buvo ? Kai buvo kviečiami ateiti į vieną ar kitą mitingą.. Miega( ?) tie, kurie iš tikro mano kitaip ir nėra už tai, kas vyksta. ir labai džiugu, kad nubudo VISA LIETUVA . Gal ir vilniečiai labiau susiims. Mes, vilniečiai, galime tik susiimti. Ir būti ten kur reikia. Kada reikia. Kai reikia. Ir priimti teisingus žodžius, kad gal ir neskanius- Vilnius miega..  [

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DĖMESIO!

 

Mieli kraštiečiai, kurie gyvenate Vilniuje, bet lankotės šioje svetainėje. Duokite ženklą apie save ir mes susisieksime su Jumis. Yra svarbių žinių. Kol kas jas galime pateikti tik į asmeninę el. pašto dėžutę.

 

Sugrąžinkime į gyvenimą 1970-ųjų metų šūkį:

SVĖDASAI - EUROPOS CENTRAS!

AdministratoriusSusisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti