į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
BIBLIOTEKA
Susitikimas su knygos autore

 

 

„Mielas skaitytojau, savo istoriją parašiau tam, kad Jūsų kelias į sveikatą būtų trumpesnis, kad pasiektumėte tobulumo ir sąmonės prašviesėjimo. Mano mokymo metodika pareikalavo iš manęs viso gyvenimo patyrimo, visų žinių ir viso to, kuo esu“.

Danutė JanuškienėKvėpuoti – reiškia gyventi. Taisyklingai kvėpuoti – reiškia ilgai ir laimingai gyventi.“ Tokie įžanginiai knygos „Prigimtinis kvėpavimas - sėkmės ir sveikatos pagrindas“ žodžiai. Autorė - Danutė Januškienė. Prieš metus ji lankėsi mūsų bibliotekoje, pasakojo apie knygą, savo kelią į sveikatos susigrąžinimą, savo potyrius, ieškojimus.

 

Danutė surado savo kvėpavimo metodiką, kurią sulietuvino ir pavadino prigimtiniu kvėpavimu. Pastarąjį ji sieja su lietuvybės ištakomis, pagonybe. „Išbandžiau jogą, buvau budistė, bet po kurio laiko supratau, kad man reikia pagonybės. Mes dar žinome pagoniškų praktikų likučius – pirtis, sūpynes, sutartines. Pirtyse per odą išvalome organizmą, supdamiesi išvalome kaulus nuo kalkių, o dainuodami sutartines gauname didelį energetinį poveikį. Net mantros tokio poveikio neturi, kokį duoda sutartinės“, – sako D. Januškienė.

Vasario 24 d. Danutė lankėsi bibliotekoje jau trečią kartą. Visada geros nuotaikos, besišypsanti dalijosi su knygos skaitytojais vertingomis žiniomis. Ypatingai žavi jos šiltas pasakojimas apie senovės lietuvių papročius, ritualus, išmintį.

Knygos išleista šeši leidimai. Šiuo metu ji verčiama į anglų kalbą. Tai vadovėlis žmonėms, norintiems gyventi pagal Gamtos dėsnius. Danutė mielai lankosi sveikos gyvensenos renginiuose, bibliotekose ir bendruomenės susibūrimuose.Svėdasų bibliotekos bibliotekininkės