į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2023-10-08. PAKELIUI Į GEROVĖS VALSTYBĘ

 
Ką daro tie suskiai! Pensininkas senai užsidirbo ir mokėjo mokesčius tam, kad senatvėje liktų valstybei skoloje, o jo skolas padengtų artimieji ar nauji nekilnojamo turto savininkai. Tai tiesiog lupikavimas. Seimas virsta 90-ųjų banditukų šaika, kuri apkrauna išgalvotais mokesčiais ir juos nesugebantys susimokėti varguoliai lieka skoloje net po mirties, tas skolas padengti privalės artimieji. Kas tai!?


Valstybė tiek prisiskolinus, kad jau nepajėgia pati saves išlaikyti, neturėdama valstybinių, pramonės ar kitokių gamyklų, kurios uždirba valstybei pinigus, užkrauna vis smarkiau naujais mokesčiais kurie jau šiandien yra nepakeliami daliai Lietuvos Respublikos piliečių.


Pensininkas kantrus jis tylės ir mokės, bet juk visi puikiai žinom, kad ateis ta diena pas kiekvieną iš mūsų! Jei šiandien jie nurenginėja senjorus, ryt jūs galite atsidurti to senjoro vietoje. 

Andrius Galkinas

 

----------------------------------------------------------------
".... "Nuo kvailumo mes neturime jokios gynybos. Nei protestai, nei jėga negali jo paliesti. Argumentai nepadeda. Asmeniniams prietarams prieštaraujančiais faktais galima paprasčiausiai netikėti - iš tiesų, kvailys gali pasipriešinti juos kritikuodamas, o jei jie nepaneigiami, juos galima tiesiog nustumti į šalį kaip nereikšmingas išimtis. Taigi kvailys, skirtingai nuo niekšo, yra visiškai patenkintas savimi. Tiesą sakant, jie lengvai gali tapti pavojingi, nes nedaug tereikia, kad jie taptų agresyvūs. Dėl šios priežasties reikia didesnio atsargumo nei su piktavaliu. Niekada  nebandykime įtikinti kvailo žmogaus argumentais, nes tai beprasmiška ir pavojinga." - sakė Dietrichas Bonhoefferis


Užrašęs šiuos žodžius, Bonhoefferis netrukus buvo suimtas. Po dvejų metų jis mirė, nacių pakalikų sušaudytas koncentracijos stovykloje. Šis žmogus gyveno laikais, kurie dabar atrodo visiškai kitokie. Tačiau jo paliktos idėjos pritaikomos bet kuriame amžiuje. Juk kvailumas neišnyko. Jis amžinas."


                 Komentarai