į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2023-06-12. PANORAMA

Panorama – sekmadienis. Žmonių budrumas ir sąmonė apspangusi ir aptemusi. Ukraina puola, Rusija gina tai ką pavyko užgrobti ir pavogti. Labai primena Lietuvos politikų verkšlenimą dėl to, ką nepavyko legalizuoti pavogus.
Lietuvoje vyksta NATO pratybos „Audros smūgis“. Kariškiai plėšosi, o politikai atsipūtę. Jie ir jų šeimų nariai jau senai apsirūpinę evakuacijos planais leidžiančiais jiems pavojaus atveju atsidurti ten, kur guli tai ką pavyko nugvelbti. Putinas ir jo rėmėjai padarė tą patį.


Šimašiniai ir benkunskiniai negyvena ten kur gyvena tūlas vilnietis. Jiems parkavimas ne problema. Jeigu jums kyla tokie klausimai, jums skubiai reikia stoti į partiją arba susitaikyti su lūzerio statusu. Ekonomikos ministrė neišgėrusi kalba rišliai. Inovacijų ministrei to nesiseka padaryti net blaivia galva, o kultūros ministras primena užsisvajojusį inkvizitorių.


Apleistos sodybos virs turistų namais – sako projekto dalyvė su dantų kabėmis dantyse. Kabės jai tapo prieinamos tik ėmus ginti viešąjį interesą, kaip Dobrowolskai tatuiruotės, įstojus į partiją. Vaikai pasiekė daugiau nei jų tėvai – tiesa, jie pasirengę gerokai pigiau parduoti sąžinės likučius. Tiek panoramos, tiek naujienų.

Jons BalčiūnasSusisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti