į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2016-11-24. Susitiko su ūkininkais

2016 m. lapkričio 23 d. (trečiadienio) ryte Svėdasų bendruomenės namuose grupė svėdasiškių susitiko su ūkininkų Audriaus ir Rūtos Juškų atstovais bei pačia ūkio savininke Rūta Juškiene ir kalbėjosi apie įdarbinimo galimybes minėtų ūkininkų šiltnamių ūkyje netoli Anykščių, kuris šiuo metu yra plečiamas.


Ūkininkai yra numatę įkurti 70-80 naujų darbo vietų, todėl jie atvyko pristatyti darbo sąlygų šiltnamių ūkyje, mokamo atlygio dydžio, motyvavimo sistemos, atsakyti į rūpimus klausimus. Susitikime dalyvavę žmonės (buvo susirinkę 35 ieškantys darbo vietos gyventojai) galėjo užsiregistruoti į iš anksto sudaromą norinčiųjų dirbti sąrašą. Iš viso užsiregistravo 12 moterų ir 12 vyrų.


Pradėti įdarbinti žmones ūkininkai žada po 2017 m. sausio 10 d. 
Rūta Juškienė leido paviešinti jos telefono numerį - 8 620 59 857, kuriuo galite skambinti, jei norite užsiregistruoti į išankstinį norinčiųjų dirbti sąrašą. Yra planuojama, kad bus organizuojamas dirbančiųjų nuvežimas į darbą ir parvežimas iš darbo. Vėliau bus reikalingi ir kvalifikuoti darbuotojai: autobusų vairuotojai, traktorininkai, katilinės kurikai, energetikas, agronomai ir pan. Ką domina galimybė įsidarbinti netoli savo gyvenamosios vietos, turėtumėte patys paskambinti ūkio savininkams. 


Visiems linkiu sėkmės!

Svėdasų bendruomenės tarybos pirmininkė
Virginija Valikonytė