į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2015-04-07. Laukiame jūsų pagalbos

Mūsų internetinė svetainė pasitinka jau ketvirtąjį pavasarį, o joje apsilankiusiųjų skaičius artėja link pusės milijono. Tai įspūdingas ir visai netikėtas rezultatas, kokiu, vargu, ar gali pasigirti  bent viena panašaus miestelio svetainė netgi respublikos mastu. Kita vertus, šis rodiklis nėra atsitiktinis ir priklauso ne tik nuo įdedamo darbo, bet ir tam tikrų lėšų.

 

Paprastai aiškinant, dabar svetainės savininkas, kiekvienam joje apsilankiusiam, dovanoja maždaug po vieną centą. Žinoma, tai ne pinigas – dažnas nukritusio net pakelti nesilenkia. Kita vertus, jūs nesunkiai galite pasiskaičiuoti, kad už tuos centus galima gerą karvę nupirkti, o gal net ir ne vieną...

 

Bet esmė ne tame. Reikalas tas, kad  šis centas jau ketvirti metai rieda tik viena kryptimi - iš kišenės. O jos, kaip žinome iš gyvenimo patirties, nebūna begaliniai gilios. Taigi, labai tikėtina, kad vieną dieną bus „dugnas“. Juo labiau, kad svetainės finansavimas neįeina į dabartinio globėjo, literatūrinio fondo "Baltasis balandis", veiklos nuostatus ir kaskart tenka ieškoti papildomų šaltinių. 

 

Jau daugelis žino, kad yra toks paramos būdas, kuris pačiam žmogui nekainuoja nė cento. Tai 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio skyrimas bet kokiai pasirinktai visuomeninei organizacijai. Pernai Svėdasų bendruomenė tokio mokesčio surinko per du tūkstančius litų. Žinoma, kaip bendruomenei tokia suma nėra didelė. Už ją gali kokį kelių valandų renginėlį suorganizuoti, bet už panašią sumą internetinė svetainė galėtų egzistuoti kone metus. Taigi, kraštiečiams yra šiokia tokia pasirinkimo galimybė.

 

Vakar maloniai nuteikė viena pilietė, tiksliau derėtų sakyti patriotė, pranešusi, kad 2 % pajamų mokesčio paskyrė mūsų tinklapio palaikymui. Dėkojame jai, ir ta proga visiems likusiems Svėdasų krašto mylėtojams dovanojame vieną mažytį siurprizą.

 

Primename, kad eina paskutinės savaitės, kai dar galima paskirti mums tuos 2% šios svetainės veiklai. Specialų blanką ir jo pildymo pavyzdį galima gauti Svėdasų bibliotekoje. Jį užpildžius, reikės nunešti (nusiųsti) į Anykščių mokesčių inspekcją arba galima jį užpildyti ten vietoje – inspekcijos darbuotojai jums padės. Mūsų bibliotekininkė Dalia irgi gali ne tik daug ką paaiškinti, bet ir padėti užpildyti internetu.

 

Yra ir gera naujovė: šios paraiškos nebereiks pildyti kasmet, jeigu nurodysite, kad ji galioja penkeriems metams.

Parama mus pasiekia per Paramos labdaros fondą „Baltasis balandis“, kurio įmonės kodas: 300729434

 

O čia siurprizas patriotams!

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti