į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2015-02-06. „Vaižgančiukai“ respublikiniame „Euro lygos“ finale

Informacija
Paskelbta: 2015 vasario 06, Penktadienis 09:20
Peržiūros: 0

 

     „Euro lyga“ – tai Lietuvos Respublikos Finansų bei Švietimo ir mokslo ministerijų inicijuotas konkursas, kuriuo siekta paskatinti mokinius domėtis euro įvedimu Lietuvoje bei supažindinti juos su praktiniais euro įvedimo aspektais.

   Sausio 30 d. sostinėje susirinko į nacionalinį konkurso „Euro lyga“ finalą patekusios šalies mokyklų komandos, tarp kurių buvo ir „ Vaižgančiukų“ komanda iš Svėdasų. Iš visos Lietuvos atvykusius mokinius prieš finalinę užduotį pasveikino švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis ir finansų ministras Rimantas Šadžius. 

 

   „Konkurso metu jūs ne tik susipažinote su euru, tačiau ir ugdėte svarbias savybes. Iš pradžių įrodėte, kad kiekvienas individualiai esate stiprus, vėliau – kad gebate darniai dirbti komandoje. Linkiu, kad šis savybių duetas taptų jūsų sėkmės valiuta, tokia pat įprasta, kaip jums jau tapo euras,” – finalo dalyviams linkėjo švietimo ir mokslo ministras.

 

   „Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad šis konkursas sudomino ateities Lietuvą – mūsų šalies moksleivius. Viliuosi, kad žaidimo metu įgytos žinios apie eurą jauniems žmonėms pravers ir kasdieniniame gyvenime“, - sakė finansų ministras.

 

   „Euro lygos“ laimėtojais tapo daugiausia teisingų atsakymų finale pateikusios komandos  iš abiejų amžiaus grupių.

Nugalėtojams atiteko elektroninės knygų skaityklės, jų atstovaujamoms mokykloms – daugiafunkciniai žaidimų stalai.

 

   Nugalėtojais mes netapome, bet buvome patenkinti savo dalyvavimu ir pasiektais rezultatais bei gautais simboliniais suvenyrais, kuriais buvo apdovanoti visi, kuriems iki pergalės finale pritrūko vieno žingsnio. 

Mokytojas Rytis Narvydas

 

Straipsnio originalas su nuotraukomis ČIA